vähän ikävä.....
Missä oot goldrose?
ootkohengissä
6126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onkohan vaihtanut nikkiä. Joku kirjoittaa samankaltaisesti nikillä valtakunta.
Oletko se sinä goldrose?
Olen vaihtanut😍
Olen se minä. Minulla on ollut meneväinen päivä vaarallisia tilanteita kun lapseni halusi mennä iltapäiväkerhoon(oli ymmärtänyt väärin)oli sitten kesken koulun mennyt kun yksi tunti oli jäljellä ja etsittiin huh huh.
Yhtä poikaa oli ampiainen pistänyt kankkuun ja kamala krääkäsy veti puoleen ja olin hädissäni mielessä myrrensi kaikki paha.
Eskarilainen halusi nii paljon ettei se saanut mennä,eikä ole oikeutta ja ymmärsi väärin kun sanoin ettei saa mennä mutta mennään sit yhdessä toiseen iltapäivä kerhoon kun oli kirkolla tapahtuma.
Joku tyttö oli hänen kanssaan tulleet niin parhaaksi ystäväksi että piti liikkua joka paikkaan ja minulta lupa tuli erikseen kysymään.
Todella harmillista ettei hänellä ole oikeutta osallistua osittain.
Olen tänään pyöryksissä kun olen kuullut jumalan sanaa koko päivän siunattu ja kaikkea. Ja pyhäkoulu mietin kun sellainen alkaa.
Siis kysy sitä iltapäiväkerhon lapset anovin silmin😱
Näin sellaista unta, että sen mies hakkasi sen ..
Minulla on kiltti mies
Kuolin