yksityistäminen on ihanaa

taas löytyi kauhujen palvelutalo,
varmastihan vanhuksen tai lapsen hyvinvointi on etusijalla,
kun bisnestä rakennetaan...
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan

Äänestä

Heil

Äänestä

päiväkoti tampereella,
kokkareet ja maalaisliitto luo mahdollisuuksia...

Äänestä

Suomi on vedetty vessasta alas joten kapina alkakoon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pisnestä kirjoitti:

taas löytyi kauhujen palvelutalo,
varmastihan vanhuksen tai lapsen hyvinvointi on etusijalla,
kun bisnestä rakennetaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu