Uusi uhri .

Mies jäi hevoskärryjen alle Tuntemattoman sotilaan kuvauksissa  – kuoli myöhemmin sairaalassa
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

OLEN AINA SANONUT ETTÄ , SODASSA EI KOSKAAN KUOLE KAIKKI . MUTTA
SIVILISSÄ KUOLEE KAIKKI AIKAA MYÖYREN ,, KUKAN EI OLE JÄÄNYT VIELÄ
HENKIIN, MUTTA SIELE EI KUOLE , JA SIINÄ ON GEENI MAININNAT JOIDEN MUKAAN
VOIVAT TAIVAASSA TEHDÄ UUDEN RUUMIIN KUIN KRISTUKSELLE.. TEHTIIN.
USKOTTEKO , S E EI OLE HENKI JOKA JÄÄ ,,VAAN SE ON SIELU ,,,
-
TAIVAASSA TEHTY. JOKA EI KOSKAAN KUOLE,, VAAN SE ELÄÄ JA ON JUMALAN
TEKEMÄ. JUMALAN ANTAMA , LUOMISESSA ,.. JA ON AINA. OLLUT JA ON MEIDÄN
TUKEMME JA TURVAMME. JA VIELÄKIN ON... NYT JA AINA... MEIDÄN KANSSAMME...

Äänestä

Poliisi tutkii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sotaonvaarallinen kirjoitti:

Mies jäi hevoskärryjen alle Tuntemattoman sotilaan kuvauksissa  – kuoli myöhemmin sairaalassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu