Olen yli nelikymppinen transsu Ariel.Olen neitsyt , kolmesenttisellä pippelillä ei tee mitään kun olen vielä impo..Kalua ei ole, mutta on halua. Pidän teinitytöistä, 16-19-vuotiaat likat ovat upeita.Minusta ei ole heille mitään vaaraa, mutta jotain iloa likat saa minusta, useimmiten likat nimittäin nauravat hysteerisesti nähdessään minut..Mutta joo, haluaisin löytää tyttöystävän, 18 tai 19vee likan, joka saisi nussia vapaasti oikeiden miesten kanssa,,saisin ehkä nuolla..
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
17 vuotiaat teinitytöt ovat upeita, minulle saavuttamattomia jumalattaria..He osaavat todella kiusata tälläisiä eunukkiluusereita..He nauravat minulle, kesällä jotkut näyttivät minulle ihanaa teinipillua,härnäävät saaden minut turhautumaan.He tietävät että himoitsen heitä mutten tule ikinä edes koskemaan yhteenkään tyttöön..
Haluuutko nussii mua
ei minusta ole siihen..
Lupaan tämän Kotkan ihanille teinitytöille: kuka tunnistaa minut missä vain liikun, niin käskystä lasken pöksyni alas niin että pääsette näkemään että se on todellakin mittätömän pieni..
Mikään ei ole niin kaunis näky kuin alaston 17-vuotias teinityttö. Se on myös hyvin turhauttavaa nähdä edessäni alaston nuori nainen koska kolmesenttinen pippelini jää aina löysäksi..Se ei ole likkoja härinnyt, he ovat vain halunneet härnätä minua, näyttämällä hoikkaa nuorta kroppaansa, kuumaa teinipilluaan , eikä yksikään tyttö ole antanut minun koskea .Olen vain jerkannut velttoa pippeliäni nuorten naisten nauraessa..Jotkut tytöt ovat lyönnyt minua kasvoille, toiset ovat potkineet palleilleni tehden minut steriiliksi ja impotentiksi eunukiksi..
Olen niin masokisti pervo että haluan kaikkien Kotkan teinityttöjen tietävän totuuden minusta,sen että olen transsu joka kuolaa teinityttöjen perään mutten kykene mihinkään kolmesenttisellä pikkupippelilläni..ja sen että olen 43vee neitsyt joka ei ole ikinä edes koskenut pilluun vaikka olen nähnyt useita ihania nuoria naisia alasti..
Ihanat mutta julmat jumalattaret, teinitytöt, ovat tehneet minusta steriilin impotentin. Niin moni tyttö on potkinut minulle munille etten enää edes tunne potkuja..
Kuumat kuusitoista vuotiaat, seksikkäät seitsemäntoista vuotiaat tytöt..te teette elämäni turhauttavaksi piinaksi, kesällä näin monta ihanaa teinipimppiä..Katsellla, haistella, muttei ikinä koskea tai maistella.Nelikymppinen neitsyt ja impotentti..
Teinitytöt, kun minä tuijotan teitä, niin ei hätää, muuhun minusta ei ole;minua on potkittu munille niin että olen eunukki..
Olen masokisti pervo, haluan että 16 tai 17 vee teinitytöt nauravat minulle,härnäävät ja saavat turhautumaan.Haaveilen että melkein kaikki Kotkan teinitytöt saavat tietää mikropeniksestäni ja siitä että olen tuomittu ikuiseen neitsyyteen..