Englannin open alistama

alistettuoppilas

Englannin tunti oli taas loppumaisillaan ja oppilaita lähti pois luokasta. Opettajamme Miia oli käskenyt minun jäädä luokkaan hetkeksi tunnin jälkeen. En tiennyt mistä se johtui, mutta tiesin, että minun ja opettajan välit ei ollut parhaat. Olin hänen mukaansa liian äänekäs tunneilla. Muut olivat lähteet ja opettaja pisti oven kiinni ja lukkoon sisäpuolelta. Hiukan ihmettelin tätä liikettä, mutta en sen kummemmin sitä sitten jäänyt miettimään kun opettaja tuli eteeni. Hän oli pukeutunut tummaan toppiin, vaaleaan hameeseen ja mustiin tiukkoihin nahkasaappaisiinsa. Opettajalla on isohkot rinnat ja punainen lyhyehkö tukka, ja hänen katseensa on aina vaativa ja hieman dominoiva jo sekin. ” Minua kyllästyttää käytöksesi”, hän latasi päin naamaani heti.

”Sinun täytyy oppia tavoille ja siihen, että luokassa määrään minä”. Ihmettelin opettajan tylyä puhetta; enhän ollut tänäänkään tehnyt mitään pahaa. ” Mutta e..”, yritin aloittaa, mutta Miia keskeytti minut: ” Nyt sinä olet hiljaa ja teet mitä minä sanon”. ” Ensiksikin heität reppusi pois ja riisuudut boksereillesi”, Miia jatkoi. Menin sekaisin tästä käskystä, ja vähän naureskelin ettei voi olla totta ja olin lähtevinäni kävelemään ovea kohti. ”Et mene yhtään mihinkään nyt, tottelet tai numerosi voi olla aika heikko seuraavassa todistuksessa”, Miia sanoi samalla kun astui eteeni. Järkytyin siitä, että opettaja kiristi minua, mutta en voinut muuta kuin perääntyä ja laskea repun pois ja alkaa ottaamaan vaatteitani pois. ”No niin, alkaahan sieltä jotain tottelemisen merkkejä pojultakin saamaan”, Miia hymyili nojaten opettajanpöytään.

Kun olin boksereillani opettajani edessä hän käski minun polvistua maahan. Laskeuduin kylmälle lattialle hitaasti polvilleni. Nahkasaappaat kopisten Miia haki pöydän toiselta puolen kassin ja saapui eteeni. Hän otti kassista käsiraudat, asteli taakseni ja veti käteni yhteen ja kiristi raudat tiukalle. Hän käveli takaisin eteeni ja otti kassistaan punaisen leveähkön kaulapannan. Miia asetti sen kaulaani ja naksautti takaa kiinni, lopuksi hän lisäsi talutushihnan pantaan kiinni. Miia kyykistyi eteeni ja otti hihnasta kiinni ja vetäisi minua itseensä päin. Naamani oli ehkä sentin päässä Miian naamasta. ” Nyt opetan sua vähän tavoille. Opit nöyrtymään ja kunnioittamaan opettajaasi”, Miia sanoi aivan naamani edessä. ” Nyt kutsut minua Opettajatar Miiaksi sekä teitittelet ja puhut vain kun annan luvan. Onko selvä?”, hän jatkoi. ” Kyllä Opettajatar Miia”, vastasin. Miia hymähti ja silitti poskeani ja nousi ylös.

Hän käveli taas kassille ja otti sieltä kaksi pyykkipoikaa, tuli taas kyykkyyn eteeni ja alkoi hieromaan molempia nännejäni yhtäaikaa. Hetken hierottuaan nännini olivat kovina ja hymyillen Mia asetti napakasti pyykkipojat kiinni niihin. ” Mmmhh”, pääsi suustani heti. ” Hiljaa, poju”. ” Nyt opettelet tottelemaan ja kestämään vähän kipuakin”, Miia käski heti perään. Heti kun pyykkipojat olivat kiinni nänneissäni Miia veteli niitä edestakaisin ja sivuille. Hän katsoi minua kokoajan pieni hymy huulillaan, mutta ymmärsin pysyä väkisinkin hiljaa, koska sitähän Miia koetteli. Hetken nännejäni venyteltyään Miia nousi ylös, otti talutushihnastani kiinni ja käski seurata. Hän käveli opettajanpöydän taakse ja istui tuolille. Minä konttasin vaivalloisesti perässä, koska käteni olivat selän takana ja Miia piti kunnon vauhtia yllä.

”Nyt jotta alkaisit ymmärtämään asemasi ja saisit hieman oppia nöyräksi, nuolet saapikkaani kiiltäviksi. Enkä aio sietää huonoa työtä joten katsokin, että ne kiiltää”, Miia käski. Aloin varovasti painaa päätäni kohta saappaiden kärkiä. Nahan tuoksu alkoi tulemaan nenääni, kun naamani painui saapasta vasten ja suutelin saappaan kärkeä ensimmäisenä. Aloin kuljettamaan kieltäni pitkin nahkaista pintaa. Nuolin ja suutelin ja hyväilin saappaita, kunnes ne alkoivat kiiltämään syljestäni. ” Hyvä poika, näyttää jo paremmalta, tuolta vielä pohjista kun puhdistat”, Miia sanoi. Nuolin molempien kenkien likaiset pohjat kunnes nekin kiilsivät. ”Alkaa jo vähän näkyä pojunkin toiminnassa kehitystä.”, Miia sanoi saappaitaan ihastellen ja lopuksi taputti päätäni hellästi.

”Tämä ei kuitenkaan tarkoita, että olisit vielä tarpeeksi nöyrä minua kohtaan”, Miia jatkoi ja käski minun nousta seisomaan, naama liitutaulua vasten. Hän tuli taakseni ja tarttui takakautta leukaani kiinni ja veti päätäni taemmas. ”No niin poju, suu auki”. Avasin suuni varovaisesti ja kun olin saanut sen auki Miia työnsi liidun suuhuni ja piti sitä siinä ja sanoi: ” Nyt kirjoitat liitua suussasi pitäen näkyvillä kirjaimilla taululle, että: Olen Teidän, Opettajatar Miian, säälittävä orjapoju. Ja mitä nopeammin kirjoitat, sen parempi sinulle, nimittäin pikku pyllysi saa karttakeppiä niin kauan kunnes teksti on valmis.” Ja sen sainkin tuntea heti ...

Lue koko tarina täältä:
http://pornotarinat.rulaa.com/alistus-ja-kinkytarinat/englannin-opettajattaren-alistama/

9

3191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • janiinedelleen

      Huomaa taas et koulut on alkanu

    • pahapanetus

      Kyllä tällästen tarinoitten jäljiltä panettaa taas niin pahasti ettei mitään rajaa, ja heti aamusta vielä ...

    • kylmaarr

      Kylläpä taas panettaa

      • jahuutista

        Alaikäbannia


    • Aikoinaan sain lisäopetusta kesälomalla matikan opelta.

    • Mua alistaa naapuriluokan pojat. Niitä oli sellainen 5-10 poikaa jotka tykkää nussia mua peppuun. Vaikka mä olen poika ne sanoi että mulla on koulun nätein peppu. Mä annan mieluummin niiden tehdä sitä kuin että asia tulis julki.

      • kerrokerropliis

        Onko tätä jatkunut pitkään?


      • Syksystä alkaen.


    • satsitlensikaaressa

      Olipa näin sunnuntai aamun kunniaksi mahtavaa runkkailla tälle tarinalle

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      171
      5217
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      197
      4117
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3725
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      65
      3072
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      53
      3010
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1997
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1757
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      39
      1515
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1444
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe