Tupakka- Keisari

Joko se Ilomantsin Tupakka-Keisari Jaguaarilla ajelee, vai veikö 24 tunnin tuonti sääntö trokaus bisnekset?
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei vienyt, eukonsa sukulaisissa yöpyy ja sitten tupakkien kanssa takaisin.

Äänestä

taitaa volvo vielä olla ja jonkun toisen nimissä muutenhan vouti veisi kun jäi bisneksistä velkaa useammalle. kaikista kun ei ole yrittäjiksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fdcfgfhghghtbyb kirjoitti:

Joko se Ilomantsin Tupakka-Keisari Jaguaarilla ajelee, vai veikö 24 tunnin tuonti sääntö trokaus bisnekset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu