Onko Martina ja Stefan eronneet lopullisesti

Mikähän oli Martinan Stefun riidan syy ja ovatkohan nyt eronneet vai sopineet?
151427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

syttyyse lamppu sepen paassa kun aikansa virittelee

Äänestä

Eroaa, suhde on aina ollut tuhoon tuomittu.

Äänestä

Mitenköhän käynTähtitornin asunnon kanssa ? Ei noita rakastavaisiksi enää voi kutsua . Omat elämät ollut jo pitkään. Martina tyttöjen kanssa ja Stefan kaverien.

Äänestä
  • Itseasiassa tytöt ovat olleet kesällä enemmän Maran äidillä ja Eskolla, kuin Aitolehmällä itsellään.Kuvat todisteeksi familytimestä sosiaaliseen mediaan ja lapset sen jälkeen heti hoitoon, sitähän tuo Maran äitiys on.
    Luulen että rakkautta tuossa suhteessa on tuskin ollutkaan.Toivottavasti Stefan vihdoin ja viimein pääsisi eroon lompakkoloisesta.

    Äänestä

Martina ei voi luovuttaa koska hän on peppu auki eikä koskaan saa rikkaampaa paitsi jos alkaa Vesa KeSkisen salarakkaaksi

Äänestä

Onko älyttömämpää suhdetta olemassa? Väkisin postataan instaan joitain "mun pupuni" -kuvia, joissa toinen näyttää myrkyn nielleeltä. Viikko kun kuluu, pupun seinälle faceen ilmestyy teksti, jossa tämä lytätään maanrakoon. Lisäksi pupunen on aina keskisormi pystyssä kun avovaimo pyyhältää paikalle. Onko tuossa suhteessa mitään normaalia?

Äänestä

"Älä himoitse lähimmäisesi omaisuutta äläkä puolisoa.. "...... aika osuvaa ja ikuinen totuus...

Äänestä

pupu aikuinen liikemies harmittaa ihan stefan puolesta kun kaikki on lehden sivuilla

Äänestä

Siinä tyttärille oivalliset materialisti-narsisti-tyhjäpää-tappelija-kiljukaula-vanhemmat arvoja ja onnellisuutta opettamaan. Voi luoja. Lapsiparat.

Äänestä

Koko kesän menneet omia teitään. Nizzaan Mara pönäs itsensä. Ihankuin olleet rakkauslomalla mutta kun Stefanin kaveritkin oli samalla reissulla. Martina kuvasi kavereita siinä ja pojat katsoivat alta lipan. Kukaan ei puhunut mitään. Olivat enenmän häpeissään . Martina kulki porukan mukana. Kyllä ales täytyy vajota että ollaan tuollaisessa suhteessa missä molemmat viettää viikonloput kavereiden kanssa .

Äänestä
  • Tuo Maran Nizzaan meno Stefua kyttäämään taisi olla megaluokan munaus Martinalta. Ainakin alentavaa ja nöyryyttävää, jos kaikki seurueen jäsenet ilmaisevat naisen olevan ei-toivottu!
    Nyt kun tipaton elokuukin meni pieleen, miten käy Sveitsin matkan treenien? Mitä tuumii Katariina Laakkonen?

    Äänestä

  • Katariina Laakkonen ei tuumi mitään. Hän on yhä ihmeissään että miksi ihmeessä Salarakas-levystä tunnetuksi tullut yökerhoissa esiintyvän tanssiryhmän omistaja otti häneen yhteyttä ja pyysi valmentajaksi polkupyöräretken johdosta. Mutta koska Katariina on hiukan mökkihöperöitynyt niin mikäpä ettei. Stefu kun vielä maksaa valmennuksesta 1000 euroa päivä. Katariina saa näin omaakin rahaa eikä tarvitse olla pelkästään Laakkosen luottokortin varassa.

    Äänestä

  • Epäilenpä ettei Stefan maksa Martinalle yhtään mitään, paitsi katon pään päälle elaripullan siivellä.

    Äänestä

Epäonnistuneen pyöräretken jälkeen tulee "supernainen" Martinalta tilitys, kuinka parisuhdeongelmat haittasivat treenaamista. Ne piti kuitenkin jättää taka-alalle, koska pyöräretkelle piti treenata sataprosenttisesti. Tosiasiassa viini alkoi kuitenkin maittaa jo ennen kuun loppua, eikä pyöräretki mennyt putkeen.

Äänestä

Mun mielipide tämä= Martina on inhottava!
Mutta te JOTKUT kommentoijat olette myös inhottavia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias156 kirjoitti:

Mikähän oli Martinan Stefun riidan syy ja ovatkohan nyt eronneet vai sopineet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu