Minkälainen mies

kiinnostuu naisesta jonka kanssa on pari sanaa vaihtanut, jos sitäkään, ja olettaa sitten sen naisen olevan itsestään kiinnostunut? Joku sekopää?
11256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

hän on kirjoitanut minusta lauluja, .D

kuka vaan voi tulla sanomaan, ettei näin olisi, mutta voin sanoa ettei tiedä mitään siitä..

Äänestä

Tommosta saatto tapahtuu kun oli jotain 15 vee, mut ei nyt enää aikusena silleen.
Ihastuahan voi nopeasti, mutta silloin ihastuu enemmän siihen kuvitelmaan mikä syntyy ihmisestä, tai sitten joutuu feromonien huumaamaksi.

Äänestä

Niin jostainhan se kiinostus yleensä alkaa.

Äänestä

Tuskinpa kukaan täysjärkinen, ellei vastapuoli ole antanut jotain vihjettä omalla käytöksellään siihen suuntaan. Miten on, aloittaja? Annoitko itse aihetta hänen kiinnostumiselle? Nyt käsi sydämelle.

Äänestä
  • En todellakaan ole antanut!

    Äänestä

Jostain se lähtee, ihan siitä ensimmäisestä sanasta, vaikka enemmänkin

Äänestä

Ei tarvitse olla sekopää. Tuollaista sattuu kaiken aikaa, veikkaan että maailmassa joka toinen minuutti joka vaan kiinnostuu jostain ja eikä osaa edes selittää miksi niin kävi.

Miljoonia ihmisiä..joten relax!

Äänestä

Aloittajan kuvaus sopii hyvin ihastuneeseen mieheen. Kannattaisi sanoa miehelle että et ole kiinnostunut jos miehen ihailu häiritsee sinua.

Äänestä

Tietysti on olemassa se jokin joka kiinnostaa. Meissä piilee vireystilasta riippuen pieni energiakenttä. Siitä puhutaan sielukumppanuutena.

Äänestä
  • Noita suolenkumppaneita on lööpit pullollaan. Ensin ollaan niin suolenkumppaneita, että mennään avioon salamavauhtia ja muutaman kuukauden päästä sitten erotaankin. Hörhöjen kuvitelmia.

    Äänestä

Isossa Kirjassakin sanotaan, että tyhmäkin käy viisaasta, kun vain ymmärtää pitää turpansa tukossa. Joskus kunnon mieskin erehtyy, jos pesunkestävä lortto on vähäsanainen, luullessaan tätä naista kunnon naiseksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


voikoollakaikkikotona kirjoitti:

kiinnostuu naisesta jonka kanssa on pari sanaa vaihtanut, jos sitäkään, ja olettaa sitten sen naisen olevan itsestään kiinnostunut? Joku sekopää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu