Olen sosiaalisessa hierarkiassa teidän yläpuolellanne. Olen alfauros.
Olen parempi kuin muut
Highstadimiäs
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Onks tää joku provo. Heh, kuulostaa enemmän landelta tulleelta nousukkaalta kun pitää noin pätee ;)
Sano vaimollesi terveisiä.
Mä oon alfanaaras. Alfanaaras on alfaurostakin korkeammalla.
Ja sitten heräsit?
https://www.youtube.com/watch?v=ngcXbx8ET60
no niinpä oletkin
On tärkeää, että geenini menevät eteenpäin, sillä ne ovat niin hyvätasoisia ja arvokkaita. Pistän siementä kiertoon.
Ei ne runkkaamalla leviä kuin omiin käsiin ja vaatteisiin. Ja ehkä näppikselle. Keep on dreaming, boy. Keep on dreaming.
Ei tarvitse vetää hanskaan, kun naiset ovat availemassa haarojaan minulle oikealla ja vasemmalla.
https://www.youtube.com/watch?v=vd2NTQPl7D8
no niinpä onkin
ja jos ei muuten niin voi aina katsoa opetusvideon
Miten sun mutsis voi olla samaan aikaan sekä vasemmalla, että oikeella puolen? Vai hypiikse silleen vikkelästi?
Katkera beta se siellä inisee.
Ja neitsytpoika fantasioi samaan aikaan kun oikeet alfat on jossain muualla kuin suoli24 ikävä-palstalla luulemassa itsestään liikoja ;) Jo sun läsnäolosi täällä todistaa sinut ihan yhtä beta, theta tai delta-mieheksi kuin kaikki muutkin täällä, itseni mukaanlukien. Mulla sentään on munaa olla rehellinen itselleen. Sulla ei ;)
Voit yrittää huijata itseäsi.
Siis niinkuin sinä teet?
En tiedä ootko oikeesti noin tyhmä vai esitätkö vain, mut olipa kummin tahansa, se on vain lisätodiste siitä, ettet todellakaan oo mikään alfa.
*Tirsk*
Kukaan palstaileva mies ei ole alfa ja that's the fact.
Vesi pää akka taas trollailee
Palstan alfauros.
Se on vähän niinkuin roskiksen ahkerin dyykkaaja.
XD.
Ei täällä ole kuin sairaita ja raihnaisia, jotka on liian vanhoja ja väsyneitä muuhun kuin leikinlaskuun.
Mitä nyt välillä provoillaan ;)