Minulla on ollut yli 3 viikkoa sellainen tunne nielussa että olisi limaa mikä ei lähde millään? Varsinkin jos menen sohvalle pitkittäin niin tuntuu että olisi limaa, ja kun taas yritän saada liman pois niin ei tule mitään? Muutenkin kurkussa on outo ahdistava tunne, tai sellainen tunne että olisi limaa mutta ei lähde. Toissapäivänä sieltä lähti pieni keltainen lima klöntti. En ole ollut kipeänä edes yli vuoteen. Jos nielaisen ruokaa/nestettä niin kurkku on normaalin olonen, mutta kun taas nielen esim sylkeä, niin tuntuu että olisi limaa kurkussa. Aamuisin kun herään niin kurkku ihan normaalin tuntuinen melkein. Kiitoksia vastanneille :)
Liman tunne kurkussa?
Sksksksgg
0
76
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731543
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111274Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341252