Mehän oltiin vielä

ihan pentuja ku tavattaan ensimmäisiä kertoja ;P
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mut ne on menneitä

Äänestä

Tavattaan> tavataan, mut tavattiin kyllä :) Murresanat on alkaneet jäädä ja unohtua.
Oli käytös sen mukaista ;P Kaikesta huolimatta jäänyt mieleen vieläkin, sillä jokin veti meitä silloin jo puoleensa ? Oispa kiva nähdä uudelleen silleen kunnolla eikä vain vilaukselta ohimennen.

Äänestä

Käytös oli kyllä tosiaan pikkuisen hupaisaa...

Äänestä
  • eikä se ole hävinnyt mihinkään vieläkään, se rakkaus meinaan.

    Äänestä

  • Ei niin. Nyt kaipaus on vain koko aikaista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käytöskisenmukaista kirjoitti:

ihan pentuja ku tavattaan ensimmäisiä kertoja ;P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu