Voitko katsoa loppuvuoteen? Talous terveys rakkaus työ. Onko jotain matka tulossa. Miesystävä jäi taakse oli niin epävarma mitä halua.
Unijukalle
kyllästynytnainen
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
En ole Unijukka, mutta voin kertoa oman näkemykseni asiaan.
Matkalle toki pääset jos itse teet asian eteen jotain. Jos olet työssä, taloudellinen tilanne kohdillaan, sen mukaan voit matkasi suunnitella. Joko viikon etelän rantaloma / parin päivän kaupunkiloma / kotimaan matka yöksi naapuri kunnan / kaupungin hotelliin / kylpylään! Sen mukaan mihin taloudellinen tilanne antaa mahdollisuuden.
Ja rakkaus ei löydy etsimällä, opettele ensin rakastamaan itseäsi - vasta sitten voit löytää toisenlaisen rakkauden.
Elämäsi on juuri sellainen kuin sen itse haluat olevan ja millaiseksi sen haluat tehdä! Toki matkan varrella voi sattua ja tapahtua yllättäviä asioita! Se on sitten se kohtalo / karma... tai sitten ei. Puhdasta sattumaa. Mutta ei sitä kukaan meistä voi etukäteen tietää / ennustaa!