Leirikutsussa iso liuta nimiä,jotka lopettaneet painin aikoja sitten.
Valmentajat kuutamolla
Ottakaaselvää
3
89
Vastaukset
- brottare69
samaa katsottiin täällä. Osoittaa sitä kuinka hyvin meidän novit hommansa hoitaa. mutta tämähän on vain tapa kerätä opistoille yöpymisiä ja liitolle rahaa.
- euroooootahtooooo
Alkaa lähennellä kolehdin keräystä, nimiäkin kutsussa ihan riittävästi, eihän nuo mahtuisi edes halliin ;)
- vedäittesjojoon
Riippuu pahvi hallista. Teillä siellä Ypäjällä ei varmaan riittävän isoja halleja, mutta tuuppa kerran eläessäs isolle kirkolle katsomaan messuhallia, niin johan mahtuu!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3116725Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss653779- 2033076
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242767- 741912
- 1461662
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2071654Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201518Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631511- 891398