Mitä mieltä naisesta joka nostaa ittensa jalustall

Tuntematta yhtään miestä pelkän luulon perusteella ja vähättelee miehen puheita, ilkkuu jopa miehen raivolle?
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Missä ilkuu? Täälläkö...
Ehkä se ei vaan halua sua. Varattu?

Äänestä
  • Nettipalveluissa joissa on nähtävillä kuvallinen profiili

    Äänestä

  • Ei oo kyse siitä ettei halua mua vaa perusteettomasti törkeä tai ylimielinen jos esittää oman mielipiteen hänelle

    Äänestä

  • Jkkiuy kirjoitti:

    Ei oo kyse siitä ettei halua mua vaa perusteettomasti törkeä tai ylimielinen jos esittää oman mielipiteen hänelle

    Mielipiteensä voi esittää monella tapaa. Huoraksi haukkuminen ei ole mielipide minun mielestäni, vaan törkeä syytös.

    Äänestä

  • En oo semmoisest mitää sanonu

    Äänestä

Joo huullu on.

Äänestä

Jotain issuessia tuntuis tollaisella olevan ;(

Äänestä
  • Sun issuessit tiedetään jo...

    Äänestä

Ei ehkä ihan tervejärkinen, mutta et ole säkään, jos raivoamaan käyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huulluko kirjoitti:

Tuntematta yhtään miestä pelkän luulon perusteella ja vähättelee miehen puheita, ilkkuu jopa miehen raivolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu