Näkjät rakkaat

Mikä tällä siskolla oikein on???En vaan tajua mikä tän homman nimi,kum sotkee tahallansa elämäämme?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Rakas sisareni"


Yritä nyt ymmärtää etten ole sotkenut teidän elämäänne. En tiedä missä asutte tai mitä touhuatte (minulle se on aivan sama). Minua on turha syyttää siitä ilmoituksesta. Jos olisin sen tehnyt, olisin tehnyt ihan omalla nimelläni. Olen laittanut osoitteeni ja puhelinnumeroni salaisiksi teidän takianne useampi vuosi sitten ja kehtaat edelleen väittää, että minä sotken teidän elämäänne?! 😮 Aivan käsittämätöntä. Se, että rajaan sinut pois lasteni elämästä on ihan turvallisuuden takaamiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iphonee kirjoitti:

Mikä tällä siskolla oikein on???En vaan tajua mikä tän homman nimi,kum sotkee tahallansa elämäämme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu