..ja kirjoititkin minulle tuolla toisella puolella v. 2013... Miten surullista se olisikaan. Tilanteet tuntuivat täsmäämän ja nimikirjaimetkin. Ikävöin sitten sinua ikuisesti, koska välitän edelleen.
Oletko miettinyt, että hän voi ikävöidä sinua samaan aikaan täällä. Aina sanotaan, ettei se kaivattu ole täällä, mutta entä jos onkin?
Oletko miettinyt, että hän voi ikävöidä sinua samaan aikaan täällä. Aina sanotaan, ettei se kaivattu ole täällä, mutta entä jos onkin?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Palsta on harhaa. Puhu hyvä ihminen ihmiselle. Täällä joku vastaa välittänyt, joku että välitti. Täällä saat onneksi valuta vastauksesi.
Näinhän se on. Pitää pistää kone nyt kiinni ja lopettaa sopivien vastausten kalastelu, alkaa vielä kuvitella, että olisit hän ;D
No helpotan oloasi. Olen nainen itsekin. En pidä naisista sinä mielessä. Olen nyt vain kommentaattorin roolissa.
Täällä pitää olla aika vedenpitävät tunnisteet, että niiden avulla uskaltaisi ottaa esim yhteyttä. Uskon, että joskus on palstalla (ehkä tajuamattaan) törmänneet toisiaan kaipaavatkin henkilöt.