Kuule yks pikkujuttu

Oliko se koko teatteri vain mua varten?
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Mikä teatteri?

Äänestä
  • Laittais nyt edes viestiä. Loppu viestit. Esitti muuta.

    Äänestä

Mikä vitun teatteri!?

Äänestä
  • Kuka voisi ohjata tuon?

    Äänestä

Kyllä sen varmaan monet muutkin on jo tajunneet.

Äänestä

Lol. Samaa vois kysyä sulta ;)

Äänestä
  • Kännyyn ei ole ilmestynyt enää yhtään viestiä : ( Oliko se sitte vaa esitystä sun puolelta?

    Äänestä

  • Tuskin mulle, mutta viesteihin yleensä vastataan ja kun ei, niin olisi tunkeilevaa jatkaa. Teatteria en ole harrastanut kuin joskus katsomon puolella.

    Äänestä

Olihan se.

Äänestä

Teatteri? Kaikki sua varten? Täh?

Äänestä

niin kauan kuin kuvittelet kaiken ympärilläsi tapahtuvan kuin jossain vitun teatterissa, ja kaikki ihmiset on mielestäsi jotain vitun näyttelijöitä niin saat ihan rauhassa istua siel yhden miehen katsomossasi ihan yksin.

Äänestä
  • Olen samaa mieltä.

    Äänestä

Lol täällä on aina teatteri pyöritys '''

Äänestä

Oli sitähän me on jo pitkään harrastettu ja ihan yhdessä. Et voi kieltää etkä kiertää. Hyvä kun viimein tunnistit!

Äänestä

On se kuule sulle järjestetty kakkonen. Ihan vain sua varten. Usko pois ja kirjoitamme yhdessä näitä sulle!

Äänestä

huuuuuuuuuuu miten viiltävää, kannattaa olla aito ja oma itsensä eikä leikkiä toisten terveydellä, tunteilla ja kunnialla. kaikella kunnioituksella ja ystävällisyydellä sinulle terveisin yksinäisen linnoituksen aave kummitus. buhuuuuu

Äänestä

Ei ole ollut mitään teatteria. Ei kaikki täällä liity sinuunkaan.

Äänestä
  • Koskee muuta, kuin palstajuttuja aloitus. Kyse kännykkäviesteistä. Ei hän oo täällä. Kunhan pistin.

    Äänestä

Teatteri joku sirkus

Äänestä

Ei ollut sinua varten. Halusit vaan ihan vitusti lavalle ja sinnehän kaikki halukkaat aina pääsee :) Mää en oikeesti syrji! (illuusiot on mitä on, vink! :)

Äänestä
  • HYVÄHYVÄ!!! Saat nyt vihdoin ne ablodit, sillä just ton mä havaitsin hänestä myös. Mitään muuta se ei koskaan halunnut kun lavalle. Ongelma oli siinä, että kaikista ei viimeinkään ole siihen. Ei oikeasti ole. Se on oikeasti homeboy. Anteeksi, että mä olen nyt näin raaka. En mäkään nyt syrji, mutta kun laitetaan päähän ajatus, että sinusta tulee jotain suurta ja se kun laitetaan tarpeeksi nuorena, niin johan sitä luulee, että joo kyllä tulee, kun tarpeeksi uskoo unelmaansa. Mutta ei se niin mene. Hän on siitä yksi esim. Se hänen nuoruutensa oli naurettavaa just siellä lavalla. Ja kaikki näki! Hei täällä on muitakin kun me, usko jo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etkirjoitaenää kirjoitti:

Oliko se koko teatteri vain mua varten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu