Oliko se koko teatteri vain mua varten?
Kuule yks pikkujuttu
Etkirjoitaenää
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mikä teatteri?
Laittais nyt edes viestiä. Loppu viestit. Esitti muuta.
Mikä vitun teatteri!?
Kuka voisi ohjata tuon?
Kyllä sen varmaan monet muutkin on jo tajunneet.
Lol. Samaa vois kysyä sulta ;)
Kännyyn ei ole ilmestynyt enää yhtään viestiä : ( Oliko se sitte vaa esitystä sun puolelta?
Tuskin mulle, mutta viesteihin yleensä vastataan ja kun ei, niin olisi tunkeilevaa jatkaa. Teatteria en ole harrastanut kuin joskus katsomon puolella.
Olihan se.
Teatteri? Kaikki sua varten? Täh?
niin kauan kuin kuvittelet kaiken ympärilläsi tapahtuvan kuin jossain vitun teatterissa, ja kaikki ihmiset on mielestäsi jotain vitun näyttelijöitä niin saat ihan rauhassa istua siel yhden miehen katsomossasi ihan yksin.
Olen samaa mieltä.
Lol täällä on aina teatteri pyöritys '''
Oli sitähän me on jo pitkään harrastettu ja ihan yhdessä. Et voi kieltää etkä kiertää. Hyvä kun viimein tunnistit!
On se kuule sulle järjestetty kakkonen. Ihan vain sua varten. Usko pois ja kirjoitamme yhdessä näitä sulle!
huuuuuuuuuuu miten viiltävää, kannattaa olla aito ja oma itsensä eikä leikkiä toisten terveydellä, tunteilla ja kunnialla. kaikella kunnioituksella ja ystävällisyydellä sinulle terveisin yksinäisen linnoituksen aave kummitus. buhuuuuu
Ei ole ollut mitään teatteria. Ei kaikki täällä liity sinuunkaan.
Koskee muuta, kuin palstajuttuja aloitus. Kyse kännykkäviesteistä. Ei hän oo täällä. Kunhan pistin.
Teatteri joku sirkus
Ei ollut sinua varten. Halusit vaan ihan vitusti lavalle ja sinnehän kaikki halukkaat aina pääsee :) Mää en oikeesti syrji! (illuusiot on mitä on, vink! :)
HYVÄHYVÄ!!! Saat nyt vihdoin ne ablodit, sillä just ton mä havaitsin hänestä myös. Mitään muuta se ei koskaan halunnut kun lavalle. Ongelma oli siinä, että kaikista ei viimeinkään ole siihen. Ei oikeasti ole. Se on oikeasti homeboy. Anteeksi, että mä olen nyt näin raaka. En mäkään nyt syrji, mutta kun laitetaan päähän ajatus, että sinusta tulee jotain suurta ja se kun laitetaan tarpeeksi nuorena, niin johan sitä luulee, että joo kyllä tulee, kun tarpeeksi uskoo unelmaansa. Mutta ei se niin mene. Hän on siitä yksi esim. Se hänen nuoruutensa oli naurettavaa just siellä lavalla. Ja kaikki näki! Hei täällä on muitakin kun me, usko jo.