Gallup. Mikä on mielestäsi savonlinnan komein auto? Entä rumin?
Savonlinnan komein/rumin auto
AutomobiiliJonne
10131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mikä tahansa Toyota on aika vahvoilla - uudet mallit vielä rumempia kuin vanhat.
toyota on komein,muut on pelkkää p.askaa
Varmasti komein auto koko Savonlinnan alueella!
http://urly.fi/EME
Rumimpia, (kuten niiden keskenkasvuiset räkänokkakuskit), löytyy enemmän kuin riittävästi:
http://urly.fi/EMH
Onhan noita hienojakin autoja liikenteessä.
Kaikki bemarit on hienoja, varsinkin valkoiset.
Meidän isän volvo v40
Tämähän nyt on ihan selvä juttu. Ei kahta sanaa. MINUN autoni on hienoin ja SINUN autosi on rumin. Onko sitä nyt niin vaikea tajuta?
täytyy lähtee aamulla kiillotamaan mersun merkkiä että loistaa näin aurinkoiislla keleillä
740 ja 940/960 volvot, ne on hienoja pelejä mutta niitä ei vaan nää sen saatanan savupilven seasta....Alennuksessakin ovat kun niitä niin monta(liian monta) pyörii tuolla kaupungilla!!
Mistähän teinit ovat saaneet päähänsä ruveta tuunaamaan ja pilaamaan omalla teinix-tavallaan vanhoja Volvoja. Autoja jotka olivat oman aikansa ikoneja, ei pitäisi mennä pilaamaan millään typerillä virityksillä. Virittäisivät ja tuunaisivat vanhoja Bimmereitä ja Audinpaskoja vaan. Savupilvi oli muuten hyvä havainto. Niin siinä käy kun dieseliä yrittää amikset virittää vaikkeivat osaa ollenkaan. Tuloksena pelkkää savua eikä tehoista tietoakaan.