Aino ja Reino tehdas huom!

Ostin teidän laatutuotteenne ja ja kaikki oli ihan ok. Jaloissa ihan ok...mutta pitemmän päälle jalka alkoi viestimään riisu pois.Eli pohja ei hengitä.
Joten air kanavia pohjiin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ostin reinot ja muutaman käyttö kerran hylkäsin. Kovin alkaa jalkapohja hiota kotitossuiksi sisätiloissa.

Äänestä

Eiköhän olisi myös hyvä laittaa palautetta suoraan tehtaalle eikä revitellä täällä .......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


adodas kirjoitti:

Ostin teidän laatutuotteenne ja ja kaikki oli ihan ok. Jaloissa ihan ok...mutta pitemmän päälle jalka alkoi viestimään riisu pois.Eli pohja ei hengitä.
Joten air kanavia pohjiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu