Ihastukselle soittaminen

Kyllähän sen ymmärtää, että ihmiset ihastuvat, mutta minkä takia jotku on niin pöhköjä, että soittaa tai tekstaa ihastukselleen?
41066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Haluavat selvittää jonkun tärkeän asian, eivätkä ole ihastuneita!

Äänestä

...nopeammin unohtuu

Äänestä

Minusta se ei oo pöhköä
kertoa jos tykkää.
Pöhkömpää ois jättää
kertomatta.

Äänestä

Suomalaiset eroavat usein, koska on helpompaa olla sen kanssa, josta tykkää vähemmän, koska on pöhköä kertoa tunteistaan sille josta tykkää enemmän.

On se niin pöhköä ottaa yhteyttä ihastukseensa.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


helvettivie kirjoitti:

Kyllähän sen ymmärtää, että ihmiset ihastuvat, mutta minkä takia jotku on niin pöhköjä, että soittaa tai tekstaa ihastukselleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu