Olet ollut seksuaalisessa kanssakäymisessä viimeisen 5v. Aikana?
Oma luku on 1.
Monet pitää omituisena. Ehkä minulla on ruumiinkuvahäriö..tuskaa.
Terv. Alle 30v. Mies
Oma luku on 1.
Monet pitää omituisena. Ehkä minulla on ruumiinkuvahäriö..tuskaa.
Terv. Alle 30v. Mies
Vastaukset 24
Vanhimmat
1....
Eikö ole joskus olla wäin wänkkääjä?
Nollan kanssa. Olen neitsyt <3
Nuorempana oli 2 eri kumppania. Sitten aloin ajattelemaan, että seksi kuuluu avioliittoon. Siksi ei ole ollut seksikumppania yli kymmeneen vuoteen.
5 vuoden sisällä myös 1.
Naiset valehtelevat tämän aina alaspäin ja miehet ylöspäin :D
nolla linjalla mennään. Nainen olen.
naurettava kysymys. äitien ei sallita olla yhdenkään kanssa sukupuolisessa yhteydessä, oli ikä mikä tahansa. äiti on nainen, aina.
Sitä ennen femakko?
Valitettavasti sinun pitää jotenkin se uroksen sukusolu saada sisällesi, joka mahdollistaa tämän äitiyden, mutta sekin on jo liikaa minun mielestä.
Okei. Eli mulla vastaava luku on 3, joista yksi jäi kesken, koska hänellä oli liian iso! Kortsu ei menny päälle ja mä sanoin että moikka, että tiätsä sulla on liian iso. toinen viipyi koko viikonlopun ja kolmannen kanssa mulla on yya soppari.
Ei, on tässä pari muutujaa vielä matkassa, eli nuori ihana huomaavainen pelimies talven tuiskeessa lämpimästi ja sitten yksi josta en saanut selvää -ois saanut jäädä tapahtumatta
Oikea luku yli kymmenen?
Oletko varma ettet unohtanut muutamaa kymmentä miestä?
Olen. Tässä kaikki. Tänne ainakin voi olla rehellinen, koska muualle ei. Ja muille se ei kuulukkaan. En kyllä suosittele kokemuksiani kenellekään. Paska fiilis kaikista muista kuin tosta yya sopparista.
Miten pystyt harrastamaan seksiä ilman tunteita, vieläpä (ilmeisesti) pitkällä ajanjaksolla saman kumppanin kanssa?
Miten niin ilman tunteita? Seksi on mun mielestä tarve siinä kuin joku muukin tarve ihmisen elämässä. Joskus panettaa. Joskus panemista himosta ja kiimasta lohtuseksiä, sääliseksiä, velvolisuusseksiä, seksiä nautinnolla Se tuo molemille hyvää oloa ja sen jälkeen ihanaa läheisyyttä <3.
Kyllä siinä tunne on aika usein läsnä tavalla tai toisella. Ja tämä tapahtuu tarpeesta. Eli: kerran kk, päivittäin tai kolmen kuukauden välein, mutta yya sopimus on voimassa.
Ja tärkein ikävä palstalle: Suruseksiä!
En ole laskenut.
En kerro.
Rehellisesti n 100 miestä.. Tarkkaa lukua en tiedä mutta sitä luokkaa
Minä olen ollut vain yhden miehen kanssa näinä viitenä vuotena ja siitäkin on yli 3v. Kaksi yksinäistä. Hän minua nuorempi. Oma valinta, etten ole sitten muiden kanssa sen jälkeen ollut. En ole kevein perustein niissä hommissa. Muutin pois paikkakunnalta. Lämmöllä ajattelen ystävääni siellä kaukana. Eteenpäin jatkan. Olen sitten joskus jonkun kanssa silleen jos siltä molemmista tuntuu.
koska ei ole seksielämää, elämä on.
olen nainen, hieman alemmantason..sellainen
1. ..................