Onko normaalia, että on silloin tällöin voimakasta imua alapäässä tuntuen kuin seinämät liimautuisivat tiukasti yhteen? Tuntuu aika epämiellyttävältä, varsinkin jos imu kovin voimakas.
Onko kaikilla naisilla joskus tällaista?
En ole ollut vielä sukupuoliyhteydessä, enkä liitä tätä asiaa nyt mitenkään seksin harrastamiseen. En vaan saanut vastausta toiselta terveyspalstalta, niin kysyn täältä.
Voimakas imun tunne alapäässä
tällaista
3
216
Vastaukset
- rttyyyuuu
Sinulla imupillu kenties oravapillu....
- alapäässä
No hätä. Pc-lihakset siellä vaa ilmoittelee, että olis liikunnan tarvetta, täällä ollaan valmiina hommiin..
- tohtoridolonen
täysin normaalia tunnetta, emättimen limakalvot kuivuu,kostuu kuivuu ja kuivaessaan tekee tuollaisen tunteen kun labora minor/major ovat kiinni toisissaan syntyy myös alipainetta emättimeen joka mielletään juuri tuollaseksi.
harjoitatko itsetyydytystä jollakin välineellä jonka viet emättimeen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1673447- 152096
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2231490Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701241- 441211
- 371121
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381063Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke1361031- 47994
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.39974