"Rakastatko häntä koska hän on ihana, vai onko hän ihana koska rakastat häntä" ?
Vähän paha kysymys
Guardian angel
91088
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joo tosi paha koska huomaan etten ole rakastanut koskaan
tunnen.Pidelköön itseään edelleenkin!Lässyn lässyn
rakastan, koska hän on ihana :-)
hän tulee kokoajan ihanammaksi kun kosken häneen.hän ikäänkuin löytää itsensä,todellisen itsensä.ja minä,kun kun kosken häneen,sormeni syyhyävät!
: )
Mun muru on niin kaukana kaikista vallassa olevista ihannekuvista, että niillä pääsen kehumaan ainoastaan hyvin vähän :)
Silti jokainen kommellus ja aivan hönttikin piirre taikka jotkin hänen suoranaiset vikansankin ainoastaan sytyttävät sydämeen yhä uusia tulipaloja.
Aina olen hehkuttamassa, kuinka ihana mun rakas ystäväni on ja että rakastan häntä sen takia, vaikka tosiasia lienee että päinvastoin hän on ihana vain sen takia koska rakastan häntä.. :)
pidä tää.
Rakkaudesta hassu.
Enhän muuta voi kuin hymyillä ja nauraa kun häntä katselen. Polkujansa tutkailla. Ei rakkaus ole omissa käsissäni. Rakastan häntä sellaisena kuin on. Siksipä juuri ja juuri siksi.
sinulle rakkauden tanssin