Toinen mies kiinnostaa.

bi--mies

Millainen mies sinua kiinnostaa seksuaalisessa mielessä?
Nuori
Vanha
Karvainen
Posliini
Iso
Pieni jne..jne
Täällä on paljon lukijoita jotka ovat kiinnostuneita toisesta miehestä siksi olisi mukava tietää mieltymyksistä.

15

350

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Etelän-mies

      Kuuskymppisenä köriläänä tuollainen nuori karvaton kollipoika ois mukava pideltävä.
      Ei pitkä, ehkä lyhyempi pikku pullukka, kalukin sais olla pieni, kuitenkin parikymppinen. Oi voih...

    • naisasianainen

      Benjamin Robin chiik frererik danny jarimatti latvala kuka kuka perustele valintasi

    • löytyisikö-näin

      Vaalea keski-ikäinen, pyöreä peppuinen karvaton, ja ehdottomasti iso tuppikalu.

    • bbbkos

      Hoikka,kiinteäkroppanen lyhyehkö mies.

      • Serto

        Pitkä(itse 190),hoikka,puhdas,hyvä hampainen ja Lahtelainen


    • peku-k

      Vanhempi vanttera, mies joka tietää mitä haluaa, iso posliini muna plussa.

    • rrwrerqeweqwe

      Hoikka, saa olla kohtuullisen karvainen, siisti kaveri ja asiallinen. Kunnioittaa toista ja tykkää pukeutua sukkanauhoihin.

      • tyttöpoitsu

        täällä olis sulle 25v 174/75 ;)


    • helläkätinen

      Ei voi sanoa, nuori, vanhempi, laiha, se on persoonakohtaista, ainut mulla, et lihavat vievät haluni välittömästi pois. Nuori viattomuus jotenkin kiihottaa, nätti kalu ja miellyttävä käytös hyvän kalun kantajalla. Liian päällekäypä, hyökkäävä käytös ei innosta, kiihottunut on toinen juttu. Silmät kertoo paljon ihmisestä.

    • Vanhempi mies kiihottaa, terhakka kalu, vähän karvaa rinnassa. Vanhemmissa miehissä (= 60v) on jotain mielettömän kiihottavaa kun niiden kanssa on alasti.

    • Ernestion

      Mies ei kiinnosta yhtään vaan KALU! Ympärileikattu kalu on ihaninta mitä tiedän, no on kauniita leikkaamattomiakin.

    • verrtti

      Niin,hmm, toinen mies,aika ajoin tuolta mielen syövereistä tyrkää valtava kiima, varsinkin pikku huppelissa, tuolloin mies seksuaali partrenina tuntuu hyvinkin mahdolliselta. Tämä kiiman ajama mielikuva luo mieleen tilanteita jossa imisin ja nuolisin nöyränä suurikokoista puoliseisokissa jököttävää siitintä.
      Halusta on tullut niin voimakas, että tietoisesti kiimoissani etsin tilanteita jossa pääsen tällaisen mielikuvan toteuttamaan.
      Eli iso kyrpä ja vain KYRPÄ saa minut soimaan kiimassa.

    • bim41

      Itseäni vanhempi yli 60 vuotias top henkinen luotettava mukava mies. Vartaloltaan vähäkarvainen vatsaa saa olla. Kalun koolla ei merkitystä. On hellä mutta myös määrätietoinen. Tykkää nuoremmasta btm miehestä. Pitää mahdollisesti myös roolileikeistä. Asuu Helsingissä ja omistaa salaisen tapailu paikan.

    • Vierailia

      Pienikaluinen vanhempi, mukava mies. Oikein pitkä esinahka bonusta.

    • Petepippelimies

      Joku 75 impotentti mies vaippojen kanssa. Kumisaappaat jalassa ja itse olen minihameessa monokkelini kanssa. Itsekin olen jo nyt impotentti vaikka olen vasta 35 v. Kaksi "levollista" miestä keskenään ja sunnuntaiaamiaiseksi löysä muna kupilla kahvia. Kiihottaa ihan "sairaasti" aah ihanaa mä rakastan just ton ikäisii inpotenttejä vaippasenioreita aina 5 kertaa enemmän kuin sä Jari voit rakastaa sun 28-vuotiasta sixpäkki tiukkaperse jättikyrpäistä vaatemallimiestäsi. Aina viis kertaa enemmän kun mullakin on tunteet ja oikeudellinen sydän. Sekin on viis kertaa enemmän ja kiihotun enemmän vielä vuoteessa tupakoinnista mun Einoni kans uuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      50
      5749
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      44
      4372
    3. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      148
      3969
    4. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      91
      3640
    5. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      71
      2869
    6. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      105
      2507
    7. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      40
      1859
    8. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      56
      1826
    9. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      230
      1678
    10. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      33
      1461
    Aihe