Toinen mies kiinnostaa.

bi--mies

Millainen mies sinua kiinnostaa seksuaalisessa mielessä?
Nuori
Vanha
Karvainen
Posliini
Iso
Pieni jne..jne
Täällä on paljon lukijoita jotka ovat kiinnostuneita toisesta miehestä siksi olisi mukava tietää mieltymyksistä.

15

357

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Etelän-mies

      Kuuskymppisenä köriläänä tuollainen nuori karvaton kollipoika ois mukava pideltävä.
      Ei pitkä, ehkä lyhyempi pikku pullukka, kalukin sais olla pieni, kuitenkin parikymppinen. Oi voih...

    • naisasianainen

      Benjamin Robin chiik frererik danny jarimatti latvala kuka kuka perustele valintasi

    • löytyisikö-näin

      Vaalea keski-ikäinen, pyöreä peppuinen karvaton, ja ehdottomasti iso tuppikalu.

    • bbbkos

      Hoikka,kiinteäkroppanen lyhyehkö mies.

      • Serto

        Pitkä(itse 190),hoikka,puhdas,hyvä hampainen ja Lahtelainen


    • peku-k

      Vanhempi vanttera, mies joka tietää mitä haluaa, iso posliini muna plussa.

    • rrwrerqeweqwe

      Hoikka, saa olla kohtuullisen karvainen, siisti kaveri ja asiallinen. Kunnioittaa toista ja tykkää pukeutua sukkanauhoihin.

      • tyttöpoitsu

        täällä olis sulle 25v 174/75 ;)


    • helläkätinen

      Ei voi sanoa, nuori, vanhempi, laiha, se on persoonakohtaista, ainut mulla, et lihavat vievät haluni välittömästi pois. Nuori viattomuus jotenkin kiihottaa, nätti kalu ja miellyttävä käytös hyvän kalun kantajalla. Liian päällekäypä, hyökkäävä käytös ei innosta, kiihottunut on toinen juttu. Silmät kertoo paljon ihmisestä.

    • Vanhempi mies kiihottaa, terhakka kalu, vähän karvaa rinnassa. Vanhemmissa miehissä (= 60v) on jotain mielettömän kiihottavaa kun niiden kanssa on alasti.

    • Ernestion

      Mies ei kiinnosta yhtään vaan KALU! Ympärileikattu kalu on ihaninta mitä tiedän, no on kauniita leikkaamattomiakin.

    • verrtti

      Niin,hmm, toinen mies,aika ajoin tuolta mielen syövereistä tyrkää valtava kiima, varsinkin pikku huppelissa, tuolloin mies seksuaali partrenina tuntuu hyvinkin mahdolliselta. Tämä kiiman ajama mielikuva luo mieleen tilanteita jossa imisin ja nuolisin nöyränä suurikokoista puoliseisokissa jököttävää siitintä.
      Halusta on tullut niin voimakas, että tietoisesti kiimoissani etsin tilanteita jossa pääsen tällaisen mielikuvan toteuttamaan.
      Eli iso kyrpä ja vain KYRPÄ saa minut soimaan kiimassa.

    • bim41

      Itseäni vanhempi yli 60 vuotias top henkinen luotettava mukava mies. Vartaloltaan vähäkarvainen vatsaa saa olla. Kalun koolla ei merkitystä. On hellä mutta myös määrätietoinen. Tykkää nuoremmasta btm miehestä. Pitää mahdollisesti myös roolileikeistä. Asuu Helsingissä ja omistaa salaisen tapailu paikan.

    • Vierailia

      Pienikaluinen vanhempi, mukava mies. Oikein pitkä esinahka bonusta.

    • Petepippelimies

      Joku 75 impotentti mies vaippojen kanssa. Kumisaappaat jalassa ja itse olen minihameessa monokkelini kanssa. Itsekin olen jo nyt impotentti vaikka olen vasta 35 v. Kaksi "levollista" miestä keskenään ja sunnuntaiaamiaiseksi löysä muna kupilla kahvia. Kiihottaa ihan "sairaasti" aah ihanaa mä rakastan just ton ikäisii inpotenttejä vaippasenioreita aina 5 kertaa enemmän kuin sä Jari voit rakastaa sun 28-vuotiasta sixpäkki tiukkaperse jättikyrpäistä vaatemallimiestäsi. Aina viis kertaa enemmän kun mullakin on tunteet ja oikeudellinen sydän. Sekin on viis kertaa enemmän ja kiihotun enemmän vielä vuoteessa tupakoinnista mun Einoni kans uuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      61
      7520
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2946
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1659
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      168
      1412
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1163
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      755
    Aihe