Jaha så har vi veckans syöpäinlägg på plats igen.

Finns det endast den här listan med de de här urgamla inläggen ?
6<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vad är riktigt vitsen med dom ?

Äänestä
  • Fanatismen är kanska alvarligt sjukdom....

    1Äänestä

  • Kronisk åtminstone.

    1Äänestä

Jahas kun olis vaan viikon syöpäjuttu mutta surujen puolelta tulee joka päiväinen ja moninkertainen fenno sitä ja tätäjuttu.

Äänestä
  • De är inte trevliga heller,det är sant.....dom är ändå OLIKA ,inte samma hela tiden.

    1Äänestä

  • upprepningupprepning kirjoitti:

    De är inte trevliga heller,det är sant.....dom är ändå OLIKA ,inte samma hela tiden.

    Man måste förnya sig emellanåt.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


färdigttuggade kirjoitti:

Finns det endast den här listan med de de här urgamla inläggen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu