suurin paikkakunnalla

Huittisissa,miehet naiset kaikki
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

28cm pitkä ja halkaisija 10 cm.

Äänestä
  • nainen olet???

    Äänestä

Oon se,,,iso ja kuumenee jokaiselle joka vaan haluu.

Äänestä

Eiköhän tää palsta ole tarkotettu muille asioille, kuin kaksmielisille jutuille. Etsikää joku muu, niitäkin varmaan löytyy myös sellasia, että voitte oikein kuvanne laittaa kuumasta suuruudestanne.

Äänestä

Nimimerkki kertokoon kaiken.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikennäköistäkuullut kirjoitti:

Huittisissa,miehet naiset kaikki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu