Miten vaimo / tyttöystävä kiihottuu kimppa ehdotuksesta.
Kiihottaako kimppaseksi
8
336
Vastaukset
- kiihoittaa
Ainakin minun vaimo kiihoittuu ja taitaa runkatakin kun katselee sitten nettipornoa. Ehdotukseni jälkeen.
Mun vaimo kiihottuu kun katselemme kimppaan pornoan..
wau ihaninta mitä seksistä tiedän juuri suuret kimpat vedettiin! 4x15cm.3n
- kopoma-d
vaimo kävi todella kuumana kaikkien kullit imi,nupli
- opettajanmies
Ehdotti kerran että saisin toteuttaa toiveeni ja katsella. Siinä ei estoja tuntunut olevan kun vierasta haluttiin ja minä katselin.
- Kiimajuttu3-4
Moi!
Minä ehdotin vaimolle naidessani häntä takaapäin, että ajattele jo vieras mies olisi edessäsi ja ottaisit hältä suuhun samalla kun mä nussin. Sit vaihdettais päinvastoin. Vaimo alkoi saada jutuista kiimaiset pitkäkestoiset orkut. Toistin jutun noin kerran kk'sa ja yhä kiimaisemmaksi hän kävi.
Viime keväänä se toteutui! Eräs perhetun parin mies oli jäänyt leskeksi toista vuotta sitten. Sanoin vaimolle että kutsutaan Eki mökillemme vkl kylään.
Näin tehtiin! Otin mukaan Ritan (vaimoni) mieliviiniä ja väkevämpääkin. Lämmitin Ekin kaa saunan ja kerroin suunnitelmamme. Sanoin Ritalle kahden kesken että mennään yhteissaunaan. Siellä vaimo suorastaan huudahti kun näkin Ekin 20x6 cm kullin. Huomasin ettei hän saanut silmiään irti vieraasta kullista. Eki tuli istumaan toiselle puolelle Ritaa! Kehui hänen kauneuttaa maailman miehen tavoin. Viini ja olut virtasi! Niinpä Eki pesi Ritan selkää ja iski silmää minulle. Sanoin meneväni uimaan, he jäivät kaksin. Seurasin saunakamarin tapahtumia perikoopilla ikkunan takaa.. Rita ja Eki alkoivat suudella, eikä aikaakaan kun Ekin kulli oli hänen suussaan. Eki nuoli Pillua pitkin vedoin ja he alkoivat naida...Rita huusi kuin pistetty isolle kullille!
Odotin että homma sai päätöksen, menin sisään ja kerroin kuulleeni ihanaa huutoa, Rita kertoi että SE oli ihanaa...Mentiin mökille ja makkariin alasti kaikki kolme. Minä nuolin pilllusta spermat pois ja nussin vuorostani, Eki antoi Ritalla suuhun... AIVAN mahtava viikonloppu!
Nyt tämä toistuu noin viikon - kahden välein. Kaikki on ihanaa ja se jatkuu, vaikka Eki seurustelee jo naisen kaa. Olen saanut tätä naista vuorostani myös ja nykyään nussimme nelistään!
Suosittelen lämpimästi!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1781476
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431061Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38745- 14670
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21660Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29653- 37653
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall184604Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593