Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tietämätön???

eilen taas ajelin alakerran kARVAt.. mulla on sellainen miesten hiustenajokone, jolla saa suht,koht hyvää jälkeä.. mutta miten siitä saa kolmionmallisen... vaikeaa... toinen juttu: aina ajelun jälkeen jää kuitenkin 1mm karvaa iholle, ne ei siis lähde tuolla koneella pois.. onko vinkkejä?? maksaako ne paljon?? jotku vahaukset?? voiko niitä ostaa kaupasta??
62553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voitko sä pistää e-mailis tänne niin mailaan
mistä saat hyvän vahafiksarin tilata, ne toimii
hyvin ja lopettaa muutaman käyttökerran jälkeen karvan kasvu lähes kokonaan pitkäksi aikaa.

Äänestä
  • en mielelläni laittas mailiosotetta tänne, mutta voisitko laittaa ohjeita/osotetta tänne, että mistä sellaisen saisi. olisin kiitollinen :)

    Äänestä

  • piparitytto kirjoitti:

    en mielelläni laittas mailiosotetta tänne, mutta voisitko laittaa ohjeita/osotetta tänne, että mistä sellaisen saisi. olisin kiitollinen :)

    Tuossa olis ainakin yksi, minkä Mary on etsinyt
    (vastauksissa alla)
    Eihän tänne ole todella kovin hyvä e-postiosoitteita todella antaa.

    Äänestä

Hei ,miltä mirristäkin tuntuis karvattomana,anna karvat kasvaa niitä on mukava silitellä,eikä pistele sänki pistelee päätä.

Äänestä

Katsohan seuraava osoite:

http://huuto.net/fi/

sieltä osasto kosmetiikka:
Siellä on ollut usein muistaakseni SENSUELLE merkkisiä vahallapoistajia.
Kokeile sinne HAKU kohtaan panna tuo sana, ja uskoisin että sieltä löytyy.

Yleensä tuo hakuohjelma selvitää yhdellä ainoalla oikealla sanalla haun.
Jos ei löydy noin, niin kokeile naputtaa:Sensuelle ihokarvojen vahalla poistolaite

Itse ainakin löysin noin. mutta en vielä tilannut
kun ei ollut fyrkkaa, mutta aion tilata ennen koulun hiihtolomaa...

Likkakaveri oli tilannut ja kertoi että oli tosi hyvä.

Äänestä

parta vaahtoa sutturaan ja "höylä" tai mikä partakone ja sillä kaikki pois!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sexy kirjoitti:

eilen taas ajelin alakerran kARVAt.. mulla on sellainen miesten hiustenajokone, jolla saa suht,koht hyvää jälkeä.. mutta miten siitä saa kolmionmallisen... vaikeaa... toinen juttu: aina ajelun jälkeen jää kuitenkin 1mm karvaa iholle, ne ei siis lähde tuolla koneella pois.. onko vinkkejä?? maksaako ne paljon?? jotku vahaukset?? voiko niitä ostaa kaupasta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu