Mutsin 40 vuotisia juhlittiin railakkaasti ja mutsi oli sammunut, veljensä kanssa sohvalle. KUmmitätini makasi sängyssä ja isäni pyysi mut makuuhuoneeseen ja sanoi, että katso tarkaan poika nyt aletaan panemaan.
Kummitäti makasi humalassa sängyllä ja isä veti siltä hameen ylös ja alushousut pois jalasta ja riisui housunsa ja alkoi naida kummitätiä. Taisi täti siinä herätäkkin välillä, mutta sulki taas silmänsä. Isä veti kullinsa pois ja spermaa valui tädin päällekkin.
No, sanoi isä, sellainen juttu se on haluatko kokeilla ? Ja sen kummenpia kyselemättä riisui housuni, jossa pikkuWaltteri odotteli ihmeissään pää pystyssä, mitäs nyt tapahtuu. Menin isän käskystä kummitädin päälle, mutta kullini ei oikein osunut oikeaan kohtaan ja isä otti sen käteensä ja ohjasi sen sinne minne kuuluukin.
Kummitäti heräsi ja kysyi jotakin, en enään muista mitä, ja puristeli takapuoltani.
Muutama kerta... ja tulin kummitädin sisään. No ei se sillä kertaa kauaa kestänyt.
Minä menin suihkuun ja täti jäi sammuneena nukkumaan.
Poikuus meni kummitädille.
Waltte
2
2392
Vastaukset 2
- Poonaj
maailman hauskin tarina xDDDDDDDDDDD
Metkaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571460Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 64782
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus61699- 46665
- 51652
- 52572
- 76566
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187558