Hän osallistuu jokaiseen polkuun, mutta ei keskustele aiheesta. Hänellä tuntuu olevan hiekkaa piIIussa (Kyllä, jos hän on mies, hänellä varmasti on vagina) tai henkisiä ongelmia sillä järkevän keskustelun sijaan hänen ainoa murheensa on ilmoittaa kuinka yksi ja sama vajakki osallistuu taas keskusteluun useilla minimerkeillä ja höpisee itsekseen.
No mitä h3lvettiä sen on väliä, jos joku vastailee keskustelijoiden puutteessa omiin kysymyksiin? Antaa kaikkien kukkien kukkia.
Eli tämä yksi ja sama apina terrorisoi itse useilla nimimerkeillä. Kuka tämä vatipää on? Kaivakaa nimi esiin ja julkaiskaa se, tämä terrorisoija on napattava ja häpäistävä!
No mitä h3lvettiä sen on väliä, jos joku vastailee keskustelijoiden puutteessa omiin kysymyksiin? Antaa kaikkien kukkien kukkia.
Eli tämä yksi ja sama apina terrorisoi itse useilla nimimerkeillä. Kuka tämä vatipää on? Kaivakaa nimi esiin ja julkaiskaa se, tämä terrorisoija on napattava ja häpäistävä!
Vastaukset 22
Vanhimmat
Hoikkalan Jampe se on.Se luulee että joku sama vajakki vastailee ja kysyy.oisko skitso?Aamu tuimaan se kommaa seur. että vajakki kysy ja vastas itte.Elämä on,,
Toi sun oikeinkirjoitustaito on sitä luokkaa, ettei sunkaan tarvitse kirjoitella mihinkään jos haluat säilyttää edes hitusen kunniaa.
kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.
Hoikkis, sua syytetän. Miten vastaat?
Hei! Etkö sinä olekkin se nimmari joka kertoi hupsusta kakkavahingosta sierassa?
Joku anaalivastainen täällä huutelee vajakkia kokoajan. Tuhoaa koko palstan kirjoituksillaan.
Kyllä se vajakeista valittaja on Mikko.
Siinä vajakki taas runoili koko ketjun koska hänen
vedätyksensä paljastetaan aina.
Nyt, ystävät, ollaan kavereita. Älykkään tuottavat lisää älyä, kirjoittajat kirjoja, joita kustannetaan ja rasistit vihaavat muita. Filosofoin, että rasistia tarvitaan siten, että rasismi on viha tunnetta, eikä tunnetta oikein voi poistaa ihmisen elämästä. Ehkä, ajattelen siten, viha tunne on tarpeellinen mm. se tuo valmiuksia toimia, synnyttää aietta, puolustusta. Mutta vihaa ei kannata viljellä tahallisesti kun sitä ei ole, muuten syyllistyy pahuuteen. Moraali on universaalista, niinpä ihmisinä - ja Suomessa ihmisyyden paras anti on (metsä) Rauha, me haluamme päästä viha tunteesta eroon. Viha kuluttaa nopeasti jätkää kuin jätkää, eikä auta sätkä, eikä pampun pätkä. Olkaa laupiaita, Globalismiin laita, omaa panoksesi; synny ihmiseksi. Ole hyvää, hyvää tulee. Suomalainen reipas kaveri on oikein nautinnollinen kaveri, kun se on maailman kansalainen ja valaistunut. Silloin ei ole rajoja keskustelussa, silloin ei ole tarvetta aivan tuhraalle väärydelle, joka vie vain kallisarvoisesta elämästä aikaa. Ei kannata hukata aikaa, kaverit!!
Tehkäämme jotakin hyvää, yksinkertaisesti toisten ihmisten eteen! Ja minä rakastan teidät tästä.
emme polta, emme juo, olemme elämässä manuaalisia ja palvelualtiita, emme tuhlaa siemen nestettä, emme eroaa vaan opiskelemme Rakkautta!
Minun mielestäni hän voisi pitää turpansa kiinni. Tällä tyypillä ei ole mitää annettavaa keskustelulle.
Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.
Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
vaan vajakkilässytystä.
Kehitysvammaisuus on sellainen asia jota ei voida lääketieteellisesti parantaa.
Se on tämä tyyppi, jonka mielestä ”teki niin tai näin, aina väärinpäin” eli aina vali vali vali.
En se minä ollut, se oli Pirkka.
Niin, mistä olikaan kyse?
Rikollinen poliisi, joka vuotaa.
Supo äijä, joka vuotaa. Tai sitten se saksalais-suomenruotsalaisjuuret omaava vakooja, joka lörpöttää kaiken nettiin. Tai tanskalais-jenkkkläis mielinen joka ajaa paskafirman asiaa
Nämä Ikaalislaisten jutut painivat kyllä ihan omassa sarjassaan, ihan kuin olisivat eri planeetalta ruikkujuttuineen.
Aloittaja tarkoittaa vissiin Hoikkalan Jarmoa. Hänellä on täysi oikeus kirjoittaa tärkeiksi katsomistaan asioista palstalle.
Aloittaja halusi häpäistä kyseisen kirjoittajan.
Eikö riitä että hänen pyllynsäkin häpäistiin?
Kyllä aloituksessa tarkoitetaan juuri häntä. Hänellä on ollut hyvin erikoinen tapa. Hän kirjoittaa ikävästi paikkakunnan ihmisistä, mutta tekee rikosilmoituksia heistä jotka antavat hänelle palautetta. Oikeuden mukaan on hetero.