Kuka on tämä ainainen valittaja?

SuvaitaanKaikkia

Hän osallistuu jokaiseen polkuun, mutta ei keskustele aiheesta. Hänellä tuntuu olevan hiekkaa piIIussa (Kyllä, jos hän on mies, hänellä varmasti on vagina) tai henkisiä ongelmia sillä järkevän keskustelun sijaan hänen ainoa murheensa on ilmoittaa kuinka yksi ja sama vajakki osallistuu taas keskusteluun useilla minimerkeillä ja höpisee itsekseen.

No mitä h3lvettiä sen on väliä, jos joku vastailee keskustelijoiden puutteessa omiin kysymyksiin? Antaa kaikkien kukkien kukkia.

Eli tämä yksi ja sama apina terrorisoi itse useilla nimimerkeillä. Kuka tämä vatipää on? Kaivakaa nimi esiin ja julkaiskaa se, tämä terrorisoija on napattava ja häpäistävä!

23

434

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kura.pyllystä

      Hoikkalan Jampe se on.Se luulee että joku sama vajakki vastailee ja kysyy.oisko skitso?Aamu tuimaan se kommaa seur. että vajakki kysy ja vastas itte.Elämä on,,

      • Kulttuurisihteeri

        Toi sun oikeinkirjoitustaito on sitä luokkaa, ettei sunkaan tarvitse kirjoitella mihinkään jos haluat säilyttää edes hitusen kunniaa.


      • kura.pyllystä

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.


      • SuvaitaanKaikkia

        Hoikkis, sua syytetän. Miten vastaat?


      • Anonyymi
        kura.pyllystä kirjoitti:

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.

        Hei! Etkö sinä olekkin se nimmari joka kertoi hupsusta kakkavahingosta sierassa?


    • Analsexs

      Joku anaalivastainen täällä huutelee vajakkia kokoajan. Tuhoaa koko palstan kirjoituksillaan.

    • LäskiRahtari

      Kyllä se vajakeista valittaja on Mikko.

      • tiukka.pipo

        Siinä vajakki taas runoili koko ketjun koska hänen
        vedätyksensä paljastetaan aina.


    • ToriAmos

      Nyt, ystävät, ollaan kavereita. Älykkään tuottavat lisää älyä, kirjoittajat kirjoja, joita kustannetaan ja rasistit vihaavat muita. Filosofoin, että rasistia tarvitaan siten, että rasismi on viha tunnetta, eikä tunnetta oikein voi poistaa ihmisen elämästä. Ehkä, ajattelen siten, viha tunne on tarpeellinen mm. se tuo valmiuksia toimia, synnyttää aietta, puolustusta. Mutta vihaa ei kannata viljellä tahallisesti kun sitä ei ole, muuten syyllistyy pahuuteen. Moraali on universaalista, niinpä ihmisinä - ja Suomessa ihmisyyden paras anti on (metsä) Rauha, me haluamme päästä viha tunteesta eroon. Viha kuluttaa nopeasti jätkää kuin jätkää, eikä auta sätkä, eikä pampun pätkä. Olkaa laupiaita, Globalismiin laita, omaa panoksesi; synny ihmiseksi. Ole hyvää, hyvää tulee. Suomalainen reipas kaveri on oikein nautinnollinen kaveri, kun se on maailman kansalainen ja valaistunut. Silloin ei ole rajoja keskustelussa, silloin ei ole tarvetta aivan tuhraalle väärydelle, joka vie vain kallisarvoisesta elämästä aikaa. Ei kannata hukata aikaa, kaverit!!

      Tehkäämme jotakin hyvää, yksinkertaisesti toisten ihmisten eteen! Ja minä rakastan teidät tästä.

      • ToriAmos

        emme polta, emme juo, olemme elämässä manuaalisia ja palvelualtiita, emme tuhlaa siemen nestettä, emme eroaa vaan opiskelemme Rakkautta!


    • Minun mielestäni hän voisi pitää turpansa kiinni. Tällä tyypillä ei ole mitää annettavaa keskustelulle.

      • Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.


      • lapsi.astialla
        äiiiteeepyyyhkiiin kirjoitti:

        Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.


      • lapsi.astialla kirjoitti:

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.

        Kehitysvammaisuus on sellainen asia jota ei voida lääketieteellisesti parantaa.


      • Anonyymi

        Se on tämä tyyppi, jonka mielestä ”teki niin tai näin, aina väärinpäin” eli aina vali vali vali.


    • Pirkkalalainen

      En se minä ollut, se oli Pirkka.
      Niin, mistä olikaan kyse?

      • Anonyymi

        Rikollinen poliisi, joka vuotaa.


    • Anonyymi

      Supo äijä, joka vuotaa. Tai sitten se saksalais-suomenruotsalaisjuuret omaava vakooja, joka lörpöttää kaiken nettiin. Tai tanskalais-jenkkkläis mielinen joka ajaa paskafirman asiaa

    • Anonyymi

      Nämä Ikaalislaisten jutut painivat kyllä ihan omassa sarjassaan, ihan kuin olisivat eri planeetalta ruikkujuttuineen.

    • Anonyymi

      Aloittaja tarkoittaa vissiin Hoikkalan Jarmoa. Hänellä on täysi oikeus kirjoittaa tärkeiksi katsomistaan asioista palstalle.

      • Anonyymi

        Aloittaja halusi häpäistä kyseisen kirjoittajan.
        Eikö riitä että hänen pyllynsäkin häpäistiin?


      • Anonyymi00021

        Kyllä aloituksessa tarkoitetaan juuri häntä. Hänellä on ollut hyvin erikoinen tapa. Hän kirjoittaa ikävästi paikkakunnan ihmisistä, mutta tekee rikosilmoituksia heistä jotka antavat hänelle palautetta. Oikeuden mukaan on hetero.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      129
      1310
    2. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      118
      1137
    3. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      97
      944
    4. Miksi olet sitten

      Yksin? Eikö kukaan kelpaa sinulle?
      Ikävä
      113
      857
    5. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      278
      840
    6. Kalateltta

      Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi
      Kuhmo
      19
      721
    7. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      715
    8. Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?

      Mitä ihanaa voisit tehdä, että saat kaivattusi?
      Ikävä
      52
      699
    9. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      28
      647
    10. Miten j mies

      Sun juhannus meni?
      Ikävä
      49
      609
    Aihe