Kuka on tämä ainainen valittaja?

SuvaitaanKaikkia

Hän osallistuu jokaiseen polkuun, mutta ei keskustele aiheesta. Hänellä tuntuu olevan hiekkaa piIIussa (Kyllä, jos hän on mies, hänellä varmasti on vagina) tai henkisiä ongelmia sillä järkevän keskustelun sijaan hänen ainoa murheensa on ilmoittaa kuinka yksi ja sama vajakki osallistuu taas keskusteluun useilla minimerkeillä ja höpisee itsekseen.

No mitä h3lvettiä sen on väliä, jos joku vastailee keskustelijoiden puutteessa omiin kysymyksiin? Antaa kaikkien kukkien kukkia.

Eli tämä yksi ja sama apina terrorisoi itse useilla nimimerkeillä. Kuka tämä vatipää on? Kaivakaa nimi esiin ja julkaiskaa se, tämä terrorisoija on napattava ja häpäistävä!

22

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kura.pyllystä

      Hoikkalan Jampe se on.Se luulee että joku sama vajakki vastailee ja kysyy.oisko skitso?Aamu tuimaan se kommaa seur. että vajakki kysy ja vastas itte.Elämä on,,

      • Kulttuurisihteeri

        Toi sun oikeinkirjoitustaito on sitä luokkaa, ettei sunkaan tarvitse kirjoitella mihinkään jos haluat säilyttää edes hitusen kunniaa.


      • kura.pyllystä

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.


      • SuvaitaanKaikkia

        Hoikkis, sua syytetän. Miten vastaat?


      • Anonyymi
        kura.pyllystä kirjoitti:

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.

        Hei! Etkö sinä olekkin se nimmari joka kertoi hupsusta kakkavahingosta sierassa?


    • Analsexs

      Joku anaalivastainen täällä huutelee vajakkia kokoajan. Tuhoaa koko palstan kirjoituksillaan.

    • LäskiRahtari

      Kyllä se vajakeista valittaja on Mikko.

      • tiukka.pipo

        Siinä vajakki taas runoili koko ketjun koska hänen
        vedätyksensä paljastetaan aina.


    • ToriAmos

      Nyt, ystävät, ollaan kavereita. Älykkään tuottavat lisää älyä, kirjoittajat kirjoja, joita kustannetaan ja rasistit vihaavat muita. Filosofoin, että rasistia tarvitaan siten, että rasismi on viha tunnetta, eikä tunnetta oikein voi poistaa ihmisen elämästä. Ehkä, ajattelen siten, viha tunne on tarpeellinen mm. se tuo valmiuksia toimia, synnyttää aietta, puolustusta. Mutta vihaa ei kannata viljellä tahallisesti kun sitä ei ole, muuten syyllistyy pahuuteen. Moraali on universaalista, niinpä ihmisinä - ja Suomessa ihmisyyden paras anti on (metsä) Rauha, me haluamme päästä viha tunteesta eroon. Viha kuluttaa nopeasti jätkää kuin jätkää, eikä auta sätkä, eikä pampun pätkä. Olkaa laupiaita, Globalismiin laita, omaa panoksesi; synny ihmiseksi. Ole hyvää, hyvää tulee. Suomalainen reipas kaveri on oikein nautinnollinen kaveri, kun se on maailman kansalainen ja valaistunut. Silloin ei ole rajoja keskustelussa, silloin ei ole tarvetta aivan tuhraalle väärydelle, joka vie vain kallisarvoisesta elämästä aikaa. Ei kannata hukata aikaa, kaverit!!

      Tehkäämme jotakin hyvää, yksinkertaisesti toisten ihmisten eteen! Ja minä rakastan teidät tästä.

      • ToriAmos

        emme polta, emme juo, olemme elämässä manuaalisia ja palvelualtiita, emme tuhlaa siemen nestettä, emme eroaa vaan opiskelemme Rakkautta!


    • Minun mielestäni hän voisi pitää turpansa kiinni. Tällä tyypillä ei ole mitää annettavaa keskustelulle.

      • Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.


      • lapsi.astialla
        äiiiteeepyyyhkiiin kirjoitti:

        Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.


      • lapsi.astialla kirjoitti:

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.

        Kehitysvammaisuus on sellainen asia jota ei voida lääketieteellisesti parantaa.


      • Anonyymi

        Se on tämä tyyppi, jonka mielestä ”teki niin tai näin, aina väärinpäin” eli aina vali vali vali.


    • Pirkkalalainen

      En se minä ollut, se oli Pirkka.
      Niin, mistä olikaan kyse?

      • Anonyymi

        Rikollinen poliisi, joka vuotaa.


    • Anonyymi

      Supo äijä, joka vuotaa. Tai sitten se saksalais-suomenruotsalaisjuuret omaava vakooja, joka lörpöttää kaiken nettiin. Tai tanskalais-jenkkkläis mielinen joka ajaa paskafirman asiaa

    • Anonyymi

      Nämä Ikaalislaisten jutut painivat kyllä ihan omassa sarjassaan, ihan kuin olisivat eri planeetalta ruikkujuttuineen.

    • Anonyymi

      Aloittaja tarkoittaa vissiin Hoikkalan Jarmoa. Hänellä on täysi oikeus kirjoittaa tärkeiksi katsomistaan asioista palstalle.

      • Anonyymi

        Aloittaja halusi häpäistä kyseisen kirjoittajan.
        Eikö riitä että hänen pyllynsäkin häpäistiin?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      176
      2145
    2. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      38
      1503
    3. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      132
      1184
    4. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      56
      942
    5. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      254
      883
    6. olisit voinut mies edes

      Pyytää anteeksi 🙏🫶
      Ikävä
      55
      866
    7. Kääminsä polttanut taksi suomussalmella

      Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen
      Suomussalmi
      20
      812
    8. Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."

      Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S
      Tanssii tähtien kanssa
      18
      745
    9. Aina ku nään sun kuvan

      Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭
      Ikävä
      58
      733
    10. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      209
      707
    Aihe