Kuka on tämä ainainen valittaja?

SuvaitaanKaikkia

Hän osallistuu jokaiseen polkuun, mutta ei keskustele aiheesta. Hänellä tuntuu olevan hiekkaa piIIussa (Kyllä, jos hän on mies, hänellä varmasti on vagina) tai henkisiä ongelmia sillä järkevän keskustelun sijaan hänen ainoa murheensa on ilmoittaa kuinka yksi ja sama vajakki osallistuu taas keskusteluun useilla minimerkeillä ja höpisee itsekseen.

No mitä h3lvettiä sen on väliä, jos joku vastailee keskustelijoiden puutteessa omiin kysymyksiin? Antaa kaikkien kukkien kukkia.

Eli tämä yksi ja sama apina terrorisoi itse useilla nimimerkeillä. Kuka tämä vatipää on? Kaivakaa nimi esiin ja julkaiskaa se, tämä terrorisoija on napattava ja häpäistävä!

23

437

    Vastaukset 23

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kura.pyllystä

      Hoikkalan Jampe se on.Se luulee että joku sama vajakki vastailee ja kysyy.oisko skitso?Aamu tuimaan se kommaa seur. että vajakki kysy ja vastas itte.Elämä on,,

      • Kulttuurisihteeri

        Toi sun oikeinkirjoitustaito on sitä luokkaa, ettei sunkaan tarvitse kirjoitella mihinkään jos haluat säilyttää edes hitusen kunniaa.


      • kura.pyllystä

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.


      • SuvaitaanKaikkia

        Hoikkis, sua syytetän. Miten vastaat?


      • Anonyymi
        kura.pyllystä kirjoitti:

        kunniaa ei tarvita jos tulee kuraa pyllystä.

        Hei! Etkö sinä olekkin se nimmari joka kertoi hupsusta kakkavahingosta sierassa?


    • Analsexs

      Joku anaalivastainen täällä huutelee vajakkia kokoajan. Tuhoaa koko palstan kirjoituksillaan.

    • LäskiRahtari

      Kyllä se vajakeista valittaja on Mikko.

      • tiukka.pipo

        Siinä vajakki taas runoili koko ketjun koska hänen
        vedätyksensä paljastetaan aina.


    • ToriAmos

      Nyt, ystävät, ollaan kavereita. Älykkään tuottavat lisää älyä, kirjoittajat kirjoja, joita kustannetaan ja rasistit vihaavat muita. Filosofoin, että rasistia tarvitaan siten, että rasismi on viha tunnetta, eikä tunnetta oikein voi poistaa ihmisen elämästä. Ehkä, ajattelen siten, viha tunne on tarpeellinen mm. se tuo valmiuksia toimia, synnyttää aietta, puolustusta. Mutta vihaa ei kannata viljellä tahallisesti kun sitä ei ole, muuten syyllistyy pahuuteen. Moraali on universaalista, niinpä ihmisinä - ja Suomessa ihmisyyden paras anti on (metsä) Rauha, me haluamme päästä viha tunteesta eroon. Viha kuluttaa nopeasti jätkää kuin jätkää, eikä auta sätkä, eikä pampun pätkä. Olkaa laupiaita, Globalismiin laita, omaa panoksesi; synny ihmiseksi. Ole hyvää, hyvää tulee. Suomalainen reipas kaveri on oikein nautinnollinen kaveri, kun se on maailman kansalainen ja valaistunut. Silloin ei ole rajoja keskustelussa, silloin ei ole tarvetta aivan tuhraalle väärydelle, joka vie vain kallisarvoisesta elämästä aikaa. Ei kannata hukata aikaa, kaverit!!

      Tehkäämme jotakin hyvää, yksinkertaisesti toisten ihmisten eteen! Ja minä rakastan teidät tästä.

      • ToriAmos

        emme polta, emme juo, olemme elämässä manuaalisia ja palvelualtiita, emme tuhlaa siemen nestettä, emme eroaa vaan opiskelemme Rakkautta!


    • myllis_seppo

      Minun mielestäni hän voisi pitää turpansa kiinni. Tällä tyypillä ei ole mitää annettavaa keskustelulle.

      • Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.


      • lapsi.astialla
        äiiiteeepyyyhkiiin kirjoitti:

        Olen vain kirjoittanut palstalla. Suustani ei kuulu pihaustakaan koska olen imeväinen.

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.


      • lapsi.astialla kirjoitti:

        Tuollainen sininimmareilla leikkiminen ei ole keskustelua
        vaan vajakkilässytystä.

        Kehitysvammaisuus on sellainen asia jota ei voida lääketieteellisesti parantaa.


      • Anonyymi

        Se on tämä tyyppi, jonka mielestä ”teki niin tai näin, aina väärinpäin” eli aina vali vali vali.


    • Pirkkalalainen

      En se minä ollut, se oli Pirkka.
      Niin, mistä olikaan kyse?

      • Anonyymi

        Rikollinen poliisi, joka vuotaa.


    • Anonyymi

      Supo äijä, joka vuotaa. Tai sitten se saksalais-suomenruotsalaisjuuret omaava vakooja, joka lörpöttää kaiken nettiin. Tai tanskalais-jenkkkläis mielinen joka ajaa paskafirman asiaa

    • Anonyymi

      Nämä Ikaalislaisten jutut painivat kyllä ihan omassa sarjassaan, ihan kuin olisivat eri planeetalta ruikkujuttuineen.

    • Anonyymi

      Aloittaja tarkoittaa vissiin Hoikkalan Jarmoa. Hänellä on täysi oikeus kirjoittaa tärkeiksi katsomistaan asioista palstalle.

      • Anonyymi

        Aloittaja halusi häpäistä kyseisen kirjoittajan.
        Eikö riitä että hänen pyllynsäkin häpäistiin?


      • Anonyymi00021

        Kyllä aloituksessa tarkoitetaan juuri häntä. Hänellä on ollut hyvin erikoinen tapa. Hän kirjoittaa ikävästi paikkakunnan ihmisistä, mutta tekee rikosilmoituksia heistä jotka antavat hänelle palautetta. Oikeuden mukaan on hetero.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      841
    2. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      83
      781
    3. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      696
    4. Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi

      Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,
      Suomalaiset julkkikset
      2
      654
    5. Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?

      Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.
      Vain elämää
      1
      564
    6. Jos oltais joskus samoissa bileissä

      Niin lähdettäiskö yhdessä ”jatkoille?”
      Ikävä
      56
      541
    7. Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?

      Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it
      Sinkut
      184
      529
    8. Ehkä taidat

      Luovuttaa.
      Ikävä
      70
      523
    9. Sinulle jota kaipaan!

      Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista
      Ikävä
      24
      486
    10. Meinasin tukehtua juomaan :D

      ihan jäätävä maha sulla 🤣🤣🤣 m-n ihmekö kun oot sinkku
      Ikävä
      58
      480
    Aihe