jätetään vain häirikön ketjut.
Eilen n klo 21.30 oli vielä muitakin nyt vain moninikin ?
Miksi poistetaan..................
5
<50
Vastaukset
Tätä samaa ihmettelen.!
Häirikkö ilmeisesti omistaa palstan tai hänellä kaikki määräysvalata myös omiin valheisiin ja virheisiin.- miefiksu
Samaa olen ihmetellyt jo kauan, joku aamu on pelkkää potaskaa sivulla !
Taitaa olla pelkkää kateutta ja vain tällaisilla saa enää huomiota siksi tekee toistamiseen ollakseen esillä. - ta.litintti
En ole huomannut aloituksia poistetun, mutta ko. henkilö päivystää palstalla ja nostelee noita samoja aloituksiaan päivystysluonteisesti. Useimmiten se nostoviesti on pitkän ketjun keskiosassa eikä lopussa mihin muut palstalaiset viestinsä yleensä sijoittavat.
Aamuisin hänen aloituksensa täyttävät koko etusivun, koska tämä tekee yötyötäkin.
Aamupäivisin usein poissa, ilmeisesti nukkuu jonkin aikaa.
Jonkinmoinen yhteistyösopimus ylläpitäjän kanssa lienee. Mainostajia petetään, sillä palstallehan jää tällä menetelmällä, kun mainosten lukijat näin vähenevät minimiin. - itsevalitsette
On täällä joskus joku ihan mukva aloitus, mutta ei vedä muut kuin sexijutut ja muiden haukkumiset. Ei ihme että aloittajista pulaa.
- 3....11
Pari vanhaa höppänää syyttelee vähän kaikkea, mitä palstalla näkee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647