Paljonko joutuu pulittamaan saadakseen tytön matkaan Hua Hinissä long time?
Vastaukset 13
- KylänSuurinKypärä
Pyytävät aluksi jopa 3000 THB mutta saat long time 1500 THB. Parhaat mestat Soi 80, soi88, soi bintabat, soi selekam, yötorin viereinen alue, soi 55 ja Poonsuk road muitakin on. Yleisesti ottaen kaikista Hua Hinin beer bareista saat seuraa.
Jos tyttö pitää sinusta hinta voi pudota jopa 500 THB myös bar fine pitää maksaa joka on 300-500 THYB /vrk. Freelancereita löytuu Hua Hinissä karaoke paikoista ja Hiltonin yökerhosta. Mitä sen kanssa voi sitten tehdä?
- Reppureissaaja1
Joka hintoja kyselee niin hänellä ei ole varaa siihen.
- beethooven
Amsterdamissa vuonna 1975 se oli only 60 guldenia per tunti offcourse my horse.
- AmissaVuoden
Cha amissa 1000THB on tytöille erittäin ok. Varsinkin jos olet nuorekas ja kohtelias. Huassa sama homma. Ehkä muutaman satasen päälle. Hyviä free lancereita piipahtaa landelta vierailemassa tuttujen ja sukulaistyttöjensä luona bilettämässä tai heittämässä sivukeikkaa. Yksi tarjosi minulle viikon, mopoineen päivineen, kun odottelin rahansiirtoa Suomesta. Jätti vielä yölampun alle rahaa lähtiessään kotiin. :)
Hyviä tyttöjä. Ihan kuin missä tahansa muuallakin. Keskustelemalla se selviää millä asioilla kukakin liikkuu. Samaten se mitä duunaatte, on neuvottelukysymys.- ThaiLady
Olet ensimmäinen joka tällä palstalla kirjoittaa kohteliaisuudesta, kiitos.
- UseinTodettu
ThaiLady kirjoitti:
Olet ensimmäinen joka tällä palstalla kirjoittaa kohteliaisuudesta, kiitos.
Hua Hinssä käyville se kohteliaisuus on tuntematon käsite, sen huomaa jo tälläkin palstalla. Hua Hin on öykkärien ja huonosti käyttäytyvien ylimielisten Suomalaisten kohde jotka esittävät parempaa ihmistä kuin ovat.
- debutsolo
UseinTodettu kirjoitti:
Hua Hinssä käyville se kohteliaisuus on tuntematon käsite, sen huomaa jo tälläkin palstalla. Hua Hin on öykkärien ja huonosti käyttäytyvien ylimielisten Suomalaisten kohde jotka esittävät parempaa ihmistä kuin ovat.
Gary Glitter viihtyi Hua Hinissä hyvin ennen Vietnamiin siirtymistä
- DoUWannaTouchYeah
debutsolo kirjoitti:
Gary Glitter viihtyi Hua Hinissä hyvin ennen Vietnamiin siirtymistä
Gary Pedofiili Glitter muutti Hua Hinistä kyllä Kambozaan ensin ja sieltä Vietnamiin, jossa pidätettiin. Hua Hinin ja Kambozan korruptoitunut ja pedofiili ystävällinen poliisi ei tätä pedofiiliä kiinni ottanut vaan katsoi tyypin toimintaa sormien välistä saatuaan kunnon rahallisen korvauksen. Glitter asui Hua Hinissä lähes vuoden.
- MontaNumeroa
Ykski asu kaks kertaa Suomessa.
- KivaaOntietenkin
Hinnat ovat laskussa Hua Hinissä, eilen tyttö lähti matkaan 500 bahtia long time tietenkin baar fine joka oli 300 bahtia myös piti maksaa. Aamulla joutui tosin lähtemään kotiin siskonsa lasten vahdiksi. Mutta nyt lähdössä taas samaan baariin tapaaman häntä sovittiin että tulen noin 23.30 eli menox (nolaamaan itseni biljardissa).
- KivaaOntietenkin
sama tyttö jäi koko päivä hoitajaksi 800 inc fine bar
- ThaiLady
Minä lähden long time ilmaiseksi ihan sen johdosta, että tahdon long time live kokemuksen, minkälainen on TODELLINEN IDIOOTTI KAIKKINENSA !
Ihan sama millä paikkakunnalla, minä matkustan sinne saadakseni tämän elämänkokemuksen ja otan tilattaessa mukaan myös muita persjalkaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3731486Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan801015Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.88913Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49738- 121705
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38702- 53668
- 50616
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10598- 35594
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 45557
- 50545
- 32531
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33528Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48525Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84495- 80470
- 48469