Hiukset blondit
Pituus n. 173-175cm
DD-luokan tissit
Litteä vyötärö mahan kohdalta
Tosi pyöreä peppu täyttä lihasta
Kevytrakenteinen
Luonne maanläheinen ja nöyrä, mutta kuitenkin taistelijaluonne
Hyvä ja pervo sängyssä
Kuntoileva
Löytyykö monta?
Pituus n. 173-175cm
DD-luokan tissit
Litteä vyötärö mahan kohdalta
Tosi pyöreä peppu täyttä lihasta
Kevytrakenteinen
Luonne maanläheinen ja nöyrä, mutta kuitenkin taistelijaluonne
Hyvä ja pervo sängyssä
Kuntoileva
Löytyykö monta?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Voihan niitä olla, mutta niillä on varmaan muuta tekemistä kun vastailla sun kyselyihin. Kuinka täydellinen olet itse?
Täydellinen, mutta sehän riippuu ihmisesta onko toiselle täydellinen. Toinen tykkää bruneteista toinen blondeista tai laihoista toinen bodareista jne.
Jatka sä täydellisen etsintää, voi mennä tovi. Mä olen erittäin tyytyväinen sopivan puoliskoni kanssa. Elämä on silloin autuutta ;)
Sanoisin että tällainen skandinaavinen naistyyppi on hyvin viehättävä. Toisaalta myös nätti tummahiuksinen 155-165 senttinen ujo marjanpoimija Koilliskairasta voi olla ihan yhtä viehättävä. Kaikista etnisistä ryhmistä löytyy viehättäviä ja vähemmän viehättäviä ihmisiä.
Pohjoismainen nainen on kaikkien "rotujen" tavoitelluin nainen, sen olen huomannut ulkomaillakin asuessa. Eurooppalainen mies taas harvoin on kiinnostunut esim. afronaisista.
Toisaalta ei ole olemassa yhtä pohjoismaista naistyyppiä, johon kaikki Pohjolan naiset kuuluisivat. Nättejä blondeja on Siperiasta Kaliforniaan johtuen siitä että skandinaaviset geenit ovat levinneet vähän joka puolelle Viikinkien retkien ja valloitusten vuoksi. Monet saksalaiset, anglit ja saksit ovat skandinaavisen näköisiä, ilman Viikinkiverta.
Tunsin vuosia sitten erään afrikkalaisen naisen. Hän oli aivan järjettömän hyvän näköinen ja todella kiva minua kohtaan. Tuli kansasta, jota pidetään kauniina. Luonteena hän oli erittäin valoisa ja tasapainoinen. Siinä oli sellainen pakkaus, että harvoin tulee vastaan.
kuinka voi olla jättirintainen mutta kuitenkin kevytrakenteinen?? ainoa vastaus on isot silikonit! Ikävöit pelkkää pinnallista ulkonäköä, luonteenpiirteitä olivat vain nöyrä ja maanläheinen eli pitää olla mahdollisimman vaatimaton ja hiirenharmaa luonne mutta silti ulkoisesti oltava mahdollisimman seksikäs ja pervo...ja miehet ei muka ole pinnallisia, vaikka heitä kiinnostaa aina ainoastaan vain tissit ja perse!
Heittäydy leikkiin mukaan ja kerro oma fantasiasi äläkä katkerana raivoa. Johan tuosta aloituksesta näkee että on kieliposkessa väsätty.
Mä olen.
Jopa minulla on vaatimattomammat kriteerit, paitsi koulutuksesta en tingi!:.) Pituus 160-180. Paino 45-75. Rinnat B-DD. Hiusten värillä ei ole väliä. Ikä välillä 25-42.
Hmm. Tietenkin myös pitää olla hyvä luonne, koska minullakin on huippuluonne. Lisäksi tietenkin seksihullu myös, koska haluan joka päivä. Samaan aiheeseen liittyen pidän nuolemisesta pitkään ja hartaasti, joten täysi poslari olisi tosi hieno juttu!:-)
Mun toiveet ovat ihan toteutettavissa olevat? :-)
Minä en tiedä kuppikoista mitään.
dd tisseillä tulee melkonen etureppu. lisäks plonteista tulee lahnoja ajan mittaa