Vain ikäviä kommenttejä mieheltä, erityisesti silloin kun olet heikoimmilasi, ihan irl. Tiedät, että et pystyisi tarjoamaan tietynlaiselle miehelle onnea, minkä takia olet joutunut näyttämään punaista valoa miehille, jotka ovat olleet eniten kiinnostuneita.
En jaksa miehiä!
Sairasta_
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ikävä kuulla.
Elä vähättele ittees
"Tiedät, että et pystyisi tarjoamaan tietynlaiselle miehelle onnea, minkä takia olet joutunut näyttämään punaista valoa miehille, jotka ovat olleet eniten kiinnostuneita."
Helvetti mikä paska olet!
Miksi psykopaatti?!! Enemmänkin huono itsetunto... enkä kestäisi sitten. Toisaalta hyvä, jos ajattelet niin.
Ei kenelläkään ole mitään velvollisuutta olla niiden kanssa, jotka ovat eniten kiinnostuneita. Sehän tarkoittaisi, että joidenkin tunteet ovat tärkeämpiä kuin toisten!