Enkait mä voi sulle vihainenkaan olla

koska sairaus kait se on tuokin siinä missä joku muukin mutta silti mun kait täytyy ajatella omaa hyvinvointiani ja tehdä ratkaisu sen mukaan. Olen jo valmiiksi ihan rikki, enkä kestä enää yhtään lisää ihmisiä jotka tuottaa mulle pahaa mieltä ja ahdistusta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sä tuon tarkoitit?
Typerää tommosta edes kirjottaa, ja jättää avoimeksi, antaa toiveita liian monelle, ja kuitenkin voi olla että koko aloitus onkin provo!

Äänestä

ja voisit täsmentää sitä mikä on "sairautta" nyt koko aloituksesta tulee vain sellainen.
Minä minä tiedän ja oon parempi ja my feelings fiilis. Ihmiset vain provosoituu ja näin. täsmällisyyttä. Tuskinpa täällä kukaan tunnistaa jos vähän enemmän raottaa taustoja.

Äänestä

Sori,ku on syöpä ja hiukset ei kasva....muutenkin välillä aneeminen olen....

Äänestä

Meni M miehelle Pohojanmaalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


välitänsustasilti kirjoitti:

koska sairaus kait se on tuokin siinä missä joku muukin mutta silti mun kait täytyy ajatella omaa hyvinvointiani ja tehdä ratkaisu sen mukaan. Olen jo valmiiksi ihan rikki, enkä kestä enää yhtään lisää ihmisiä jotka tuottaa mulle pahaa mieltä ja ahdistusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu