Martinan vastenmielinen kuva

11182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Toihan on ihan kun äijä!

Äänestä
  • Kun tuon kuvan näin, ajattelin ihan samoin, aivan kuin mies!!!

    Äänestä

..tai sit se on sammunut?

Äänestä
  • Sammunut rattijuoppo.

    Äänestä

Sammunut rattijuoppomies.

Äänestä
  • Ku kaikkensa antaa, paljon saa. On se äijä.
    Ehkei ny tarvis noin paljo liioitella.

    Äänestä

Ei kai se oo sammunu?

Äänestä

Ja virkkala terottaa jo kyniaan,kaunotar tulee kotiin lasten luo on siina reissussa pitelemista ja kehu haisee virkkala ja toimimttaja ei voi olla totta missa amamatti taito

Äänestä

Järkyttävä nainen aina ollut.

Äänestä

Tässähän selvästi markkinoidaan "tuotetta" tulevaa Dubain matkaa varten.

Äänestä

Kaikkensa antoi ja nyt sitten pitkä hiljaisuus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kv-oksennus kirjoitti:

https://www.instagram.com/p/BKTrP0SBn8O/?taken-by=martinaaitolehtiofficial&hl=fi

Pitääkö sitä aborttiporttia vilautella 27/7?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu