Hyvä Suvi Pitkänen

OisIt potkassu vajakkivammanen Dania kasseille korkkareilla. Uittanut Juha Immosen päätä vessanpönttöön. Olisi Juha Immonen kutsunut. Johanna Mia Tukiaisen. Hän olisi voinut raapia muita kynsillään ja syöttää pameja ja juottaa ruskaa. Lopuksi olisi antanut vitun näkyä ja Danivajakille olisi tullut kiire ykälle
10232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hottis-Juha oli ottanut lukua tupareissa otettuaan muutaman vissylasillisen liikaa. Hottis-Amanda oli itkenyt mutta vielä ei ole tietoa miksi.

Äänestä

Suvi on vajakki.

Äänestä
  • Suvi ei todellakaan ole vajakki vaan fiksu nuori nainen.

    Äänestä

Suvi on Suomen ikioma Michael Jackson. Varsinkin silloin kun hänellä on aurinkolasit päässä.

Äänestä
  • Kattokaas Suvin kuva sen facesta kun istuu autossa aurinkolasit päässä miehensä kanssa, aika tuore kuva aikajanalla. Aivan Jacksonin näköinen jo!

    Äänestä

Kyllä on nainen pilannut ulkonäkönsä, eikä sitä pysty perumaan! Vuosi vuodelta tulee hurjemman näköiseksi!

Äänestä

Mikä pakkomielle taas tähän? Ensiksi käytte Saara Aalto- ketjuja ihme viesteillä mollaamassa ja nyt tämä? Aika lahoja taidatte olla.

Äänestä
  • Minkähän ihmeen takia asia sinua kiinnostaa ja täällä urkit? Pysy muilla sivuilla, jos olet niin tyytyväinen kaikkeen ja ihailet jokaista turhaketta!

    Äänestä

Suvi näytti Hottikset ohjelmassa aivan hirviöltä ! Miten on mahdollista että Suvi pitää superhuulet kauniina, onkohan Suvilla näössä vikaa kuin ei itse huomaa miten kammottavilta hänen huulensa näyttää! Niin monella muullakin julkkiksella täyte menee yli huulten rajoja ja lisäksi huulet ovat muhkuraiset ja epätasaiset joka näyttää tosi luonnottomalta. Kaunista lopputulosta ei saa Suvin mainostamilla injektioilla The Lookissa. Helppo ja nopea, mutta ei kannata kuin katsoo lopputulosta ! Jutta Gustafsberg on sortunut samalle tielle ja hänenkin suu on tänä päivänä samanlainen. Mikäli on luonnostaan kapeat huulet niin tällä menetelmällä ei hyvää lopputulosta saavuteta! Oman rasvan siirto huuliin on paljon parempi.

Äänestä

Kaikki energia Jasson henkiseen pieksentään nyt. Loppuu tämä energian tuhlaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hottiksetkuraa kirjoitti:

OisIt potkassu vajakkivammanen Dania kasseille korkkareilla. Uittanut Juha Immosen päätä vessanpönttöön. Olisi Juha Immonen kutsunut. Johanna Mia Tukiaisen. Hän olisi voinut raapia muita kynsillään ja syöttää pameja ja juottaa ruskaa. Lopuksi olisi antanut vitun näkyä ja Danivajakille olisi tullut kiire ykälle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu