DVD elokuvien ja musiikin imurointi ?

Kuka tietäisi HYVIÄ osoitteita mistä voisi imuroida DVD elokuvia ja musiikkia omalle PC:lle ? Ilmaisia sivuja ?
91002
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

...

Äänestä

Semmoisia sivuja ei ole olemassakaan.

Äänestä
  • Mikä on paras, luotettava sivu mistä kannatta imuroida elokuvi / musiikkia. Onhan noita sivua netissä mielin määrin??? Kazaa ei tunnu hyvältä vai ??

    Äänestä

www.mpaa.org
www.riaa.com
www.teosto.fi
www.bsa.org

Äänestä

...

Äänestä

---

Äänestä

kannattaa ladata emule tai winmix.
niillä pystyy..

Äänestä

Ei ole olemassa sellaisia sivuja, josta kukatahansa voisi käydä leffoja ja musiikkia imuttamassa. Kuka haluaisi ja uskaltaisi sellaista pitää yllä. Olet varmaan löytänyt sivuja, joista näitä tiedostoja löytyy, mutta ne ovat esim torrentteja, joita ladataan erillisellä ohjelmalla. esim BirComet

Äänestä
  • BitComet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kettu07 kirjoitti:

Kuka tietäisi HYVIÄ osoitteita mistä voisi imuroida DVD elokuvia ja musiikkia omalle PC:lle ? Ilmaisia sivuja ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu