Speden kuolema!

Spede kuoli 15 vuotta sitten sydänkohtaukseen kesken golfkierrosta.
Hänen kerrotaan ottaneen runsaasti potenssipillereitä Viagraa.
Spede nähtiin usein erittäin nuorten mallilikkojen seurassa.
4472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitihän se arvata.

Äänestä

15 vuotta

Äänestä
  • Ppete on ähh ain A Spede.

    Äänestä

Anonyymi00003

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_95957 kirjoitti:

Spede kuoli 15 vuotta sitten sydänkohtaukseen kesken golfkierrosta.
Hänen kerrotaan ottaneen runsaasti potenssipillereitä Viagraa.
Spede nähtiin usein erittäin nuorten mallilikkojen seurassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu