Tohjo kärähti

Näytti olevan tojo toi Lohjan motarinpodkeen kärähtänyt auto. Eikös niiden pitänyt olla varmstoimisia, vaikka rumia ovatkin
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jep, ja ajatella että vielä hybridi.

Äänestä
  • Se oli rattaat ja loota, eli Skooda!

    Äänestä

Kyllä se oli joku uusi hybriditojo. Aika pelottavaa kun tuollainen akkumöhkäle tulipalon keskellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kärähtipwrhana kirjoitti:

Näytti olevan tojo toi Lohjan motarinpodkeen kärähtänyt auto. Eikös niiden pitänyt olla varmstoimisia, vaikka rumia ovatkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu