Täällä tai nostan kytkintä!
Saatana kun vihaksi pistää!
Juha vois lopettaa sen akkojen vonkaamisen
OrElse
4
75
Vastaukset
- Tietääkseni
Me ei olla yhdessä. Enhän edes tiedä kuka olet. Mutta nosta ihmeessä kytkintä.. en oo koskaan pitäny naisista jotka vihaa
- Saatananjuntit
Niin Juha perkele, nyt loppuu!!!!
- varmatieto
vonkaa vaan...kyllä sulle jompi kumpi antaa pilluu...toinen jo koko kylän pannu...
- ookkonäää
katkera?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup323106Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1232705Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402374Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652157Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4241697- 601153
- 551073
- 2591049
- 151966
- 45958