kummoinen paika on se jussin laari saako väkeviä

baariaetsintoivoaeinäy

mitä on tarjolla saako väkeviä?????
kummosta asiakaita ovat laarin sopiiko mukaan?????

11

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 50veejuoppo

      ala ikäisten paikka poltaa ovella jussi baari vai laari
      saa vanhemmat katsoa perään

    • 70lukutakas

      nuorisolle pitäis antaa kunnolla selkään kotona.

      • 2000lukuu

        Niin pitäisi kyl niitäkin nuoria vanhempiakin miehiä pitäisi antaa selkään oikein kunnolla pää pysyy kiinni!!!!


      • lukuu45

        He he


    • Bussinjaari

      Ruokapaikkana erittäin toimiva, mutta kaljankittaajia katsellaan naama
      väärinpäin. Kannattaa käydä tutustumassa baariin, jolla pitkä historia
      takanaan ja kansallista tunnettavuuttakin.

      • josotatäläaja

        Ne kaljan kittaajat ei tykkä jos menee kahville, kun ne on tottuneet omin avuin menemään kotiin, naama punasena tölläävät, jos autoilija ei ota kaljaa.


    • naistennaurattajavartur

      ei siellä saa mitään muuta kun paskaa ja pään kipeäksi.

    • valvonta.nauha

      nyt jussin baarin mainos on traktorissa ja bwmssä käy mökkien pihoissa varkuuussa

      • niistämitään

        Ai ne varkuus porukkaan toimi paikka


      • osvo.roope

        Nyt mäkin hokasin kamera kuvia katellessa. Se on sattumaa vain jos muutamilla on paikkakunnan mainos näkyvillä yötiseen aikaan. Ne voi ajella mainos tarkoituksissakin mainostamassa, mainostaa taxitkin niitäkin on jäänyt kamerta kuviin. Niillä oli ajot vähissä, kun ehtivät yksityis alueelle ilman tilaus ajoa. Se selittää harjoitellaan tilauksia jos tulee pyrkivälle asiakkaille nopea poistumis tarve, yöllä on niin vaikea saada kyyditystä ja liikennöiti valaisemattomalla pihalla voi olla kovin vaarallistakin.
        Volempia on löytynyt mainostamassa silloin kun ei omistaja ole paikalla??????????????
        Se on vain vähä pätöistä sattumaa. Siksi tervetuloa silloin kun ollaan kotona, puhelinkin on keksitty soita muulla liitymällä kuin Prepaidilla.


      • tere.tulemast

        Jos ne yrittää hankia uusia markinoiti kanavia. Myöpi se siellä aika montaa tuotetta muutenkin. Se on tosi hyvä myyjä mikä juoksee heti onjalle kattomaan tuli vouti koiran kaa, vai ketä se kurkii?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7066
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7033
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5384
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5218
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5163
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4575
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3417
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3360
    Aihe