kummoinen paika on se jussin laari saako väkeviä

baariaetsintoivoaeinäy

mitä on tarjolla saako väkeviä?????
kummosta asiakaita ovat laarin sopiiko mukaan?????

11

179

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 50veejuoppo

      ala ikäisten paikka poltaa ovella jussi baari vai laari
      saa vanhemmat katsoa perään

    • 70lukutakas

      nuorisolle pitäis antaa kunnolla selkään kotona.

      • 2000lukuu

        Niin pitäisi kyl niitäkin nuoria vanhempiakin miehiä pitäisi antaa selkään oikein kunnolla pää pysyy kiinni!!!!


      • lukuu45

        He he


    • Bussinjaari

      Ruokapaikkana erittäin toimiva, mutta kaljankittaajia katsellaan naama
      väärinpäin. Kannattaa käydä tutustumassa baariin, jolla pitkä historia
      takanaan ja kansallista tunnettavuuttakin.

      • josotatäläaja

        Ne kaljan kittaajat ei tykkä jos menee kahville, kun ne on tottuneet omin avuin menemään kotiin, naama punasena tölläävät, jos autoilija ei ota kaljaa.


    • naistennaurattajavartur

      ei siellä saa mitään muuta kun paskaa ja pään kipeäksi.

    • valvonta.nauha

      nyt jussin baarin mainos on traktorissa ja bwmssä käy mökkien pihoissa varkuuussa

      • niistämitään

        Ai ne varkuus porukkaan toimi paikka


      • osvo.roope

        Nyt mäkin hokasin kamera kuvia katellessa. Se on sattumaa vain jos muutamilla on paikkakunnan mainos näkyvillä yötiseen aikaan. Ne voi ajella mainos tarkoituksissakin mainostamassa, mainostaa taxitkin niitäkin on jäänyt kamerta kuviin. Niillä oli ajot vähissä, kun ehtivät yksityis alueelle ilman tilaus ajoa. Se selittää harjoitellaan tilauksia jos tulee pyrkivälle asiakkaille nopea poistumis tarve, yöllä on niin vaikea saada kyyditystä ja liikennöiti valaisemattomalla pihalla voi olla kovin vaarallistakin.
        Volempia on löytynyt mainostamassa silloin kun ei omistaja ole paikalla??????????????
        Se on vain vähä pätöistä sattumaa. Siksi tervetuloa silloin kun ollaan kotona, puhelinkin on keksitty soita muulla liitymällä kuin Prepaidilla.


      • tere.tulemast

        Jos ne yrittää hankia uusia markinoiti kanavia. Myöpi se siellä aika montaa tuotetta muutenkin. Se on tosi hyvä myyjä mikä juoksee heti onjalle kattomaan tuli vouti koiran kaa, vai ketä se kurkii?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      140
      7851
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      30
      3077
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      363
      2078
    4. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      284
      1694
    5. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      146
      1509
    6. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      21
      1251
    7. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1219
    8. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      1132
    9. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      15
      1088
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      19
      1066
    Aihe