Fasistien murhaaman Jimin murhapaikalle mahtuu rasisminvastainen maamerkki,
Mausoleum, missä Jimi makaa lasiarkussaan muistuttamassa koululaisille natsien rikoksista.
Tästä muistomerkistä tulkoon luokkaretkien ja turistikierrosten pakollinen kohde joka ikuisesti muistuttaa meitä urheiden marttyyrien taistelusta pahuutta vastaan!
Mausoleum, missä Jimi makaa lasiarkussaan muistuttamassa koululaisille natsien rikoksista.
Tästä muistomerkistä tulkoon luokkaretkien ja turistikierrosten pakollinen kohde joka ikuisesti muistuttaa meitä urheiden marttyyrien taistelusta pahuutta vastaan!
Vastaukset 25
Vanhimmat
vain vihreät idiootit voi näin tyhmiä kirjottaa
Etkö annefrank tiedä että kun edustat vihreää liittoa, niin tiedätkö kuka se on perustannu vuonna 1980, SEN ON PERUSTANNU ENTINEN SS-KENRAALI, JOKA EI IHAN AATELLUT SITÄ ETTÄ TÄSTÄ TULISI MAMUJA JA HINTTEJÄ HYYSÄÄVÄ "PUOLUE". SITTEN KUN TÄMÄN KENRAALI EMÄNNÄSTÄ TULI VIHREÄNLIITON PUHEENJOHTAJA, NIIN KÄVI KÖPELÖSTI KUN RUPESI HYYSÄÄMÄÄN MAMUJA YM. POIKKEAVIA. TULI LUGERISTA OHTAAN. JOTEN YHELLÄKÄÄ VIHER PIIPERTÄJÄLLÄ EI OLE VARAA HUUDELLA NATSISMISTA TAI YLEENSÄ MUUTENKAAN. OTTAKAA SELVÄÄ JUTUISTA ENNEN KUIN KUVITTELETTE OLEVANNE JOTAIN MAAILMAN PARANTAJIA.
Neulojen ja ruiskujen jakopiste olisi ehkä parempi kunnianosoitus, taustat huomioiden.
Tarvitsemme uuden suvaitsevaisuus-ritarikunnan, Jimi Priden.
Sateenkaarikirjoinen ansiomitali jaetaan mausoleumilla vuosittain 10.9.
Päivä kohotetaan itsenäisyyspäivän rinnalle Suvaitsevan-Suomen ja
Sananvapauden päiväksi.
Kuka on murhattu ja missä
Nämä+viherpiipertäjät+kuvittelevat+että+saavat+kansan+puolelleen+näillä+kirjoituksilla,++joista+99.9%+on+omasta+päästä+keksittyä.+Ketään+ei+ole+murhattu+missään,+se+olisi+eri+asia+jos+tämä+olisi+kuollut+siihen+missä+nämä+kynttilät,+joten+eihän+nämä+kynttilät+pala+edes+oikeassa+paikassa.+Rauha+hänen+sielulleen.
Olet oikeassa,syyllinen on vasta silloin syyllinen kun hänet tuomitaan ja sen jälkeen voidaan taas alkaa prosessi uudelleen kuten Auerin tapauksessa,nyt on kyseessä narkkari joka on vetänyt aineita ikänsä en ainakaan lautamiehenä tuomitsisi miestä ennenkuin lääkärit antavat lausuntonsa mistä kuolinsyy johtuu .
Tässä puututaan tämän natsijärjestön jatkuviin väkivallantekoihin. Joita jotkut kansanedustajat ja kansalaiset koittavat peatä puhtaaksi.
Ei tämä ole mamu kysymys, ei persu vaan mielipide äärioikeiston jatkuviin väkivallantekoihin. Suomalainen mies tappoi suomalaisen. Natsijärjestö on kiellettävä.
Natsi olet itse.
VIHER RASISTI HUUTA NATSI JÄRJESTÖSTÄ, VAIKKA ITSE EDUSTAA SS-KENRAALIN PERUSTAMAA VIHER LINJAA VAIKKEI SIITÄ PITÄNNY SELLAISTA MITÄ SE NYT ON.
Juutalaisten Guggenheim museo saa kovan kilpailijan runopoika Jimin kunniaksi pystytettävästä mausoleumista joka jo etukäteen on saanut kaupunkilaisilta lempinimen "narkkiläävä". On kaavailtu että vetovoiman lisäämiseksi tulevaan mausoleumiin tulee kiljubaarin lisäksi myös piikinvaihtopiste, missään maailman museossa tai mausoleumissa ei ole koskaan ennen nähty vastaavaa.
Miksi et ehdota muistomerkkiä Kajaaniin, joka muistuttaisi maahanmuuttajien tekemistä henkirikoksista/raiskauksista.
Hihii! Kiitos hassunhauskasta alotuksesta!
Rakennetaan sinne fasismin vastainen polttouuni.
Riitaselle uhoojalle kävi huonosti!
Jep, lusimaan lähtee natsi...
Ei tämä soininveli kun ei ole kouluja käynnyt niin ei mistään ymmärrä, tiedätkö että suomen lain mukaan tämän potkijan vastuu loppuu siihen kun lääkäri on todennut tämän "miehen" kotiutettavaksi. Sen jälkeen on vastuu hoitavan lääkäri kun on päättännyt kotiuttaa potilaan kotia liian aikasin. Älkää jauha paskaa täällä, jos ei ole tietoa asiasta niin pitäisin suun kiinni. Kuvittelette tosiaan että tämä teidän paska puhe uppoaa koko kansaan, sekin vielä että kuvittelette puhuvanne koko kansan suulla puhukaa vain omasta puolestanne.
Natsi on pidätetty törkeästä kuolemantuottamuksesta, sen tiedän.
Teidän Horst Wesselinne tarvitsee oman marssin jota voitte sitten käyttää kansallislauluna uudessa maailmanjärjestyksessänne.
Jimi oli kirjoittanut FB:ssä, että juutalaisella on lämmin vain uunissa.
Kuoliko hän pahoinpitelyyn vai huumeisiin?
pisuaari olisi paikallaan
Aikamoinen valtiomies tämä Jimi oli kun 15000 tuli muistotilaisuuteen. Harvan muistotilaisuuteen tulee noin paljon kansalaisia suremaan.
Suomi on pelastettu, meillähän on nyt Vihreäliitto, Vasemmistoliitto vielä kun saadaan takaisin Neuvostoliitto niin ei Suomessa ole enää mitään hätää. Niin ja Suomeen on rakenteilla nopeasti kasvava ja näiden kaikkien edellisten voimakkaalla avustuksella, Muslimiliitto näiden kaikkien liittojen kattojärjestöksi. Jonka jälkeen kaikki on kuin maanpäällisessä todella vapaamielisessa, yltiösuvaitsevaisessa, eli ainoan oikean totuuden rauhanuskonto Islamin hallitsemassa paratiisissa, jossa kaikki ovat kuin muslimiveljet keskenään, aivan kuten ennen oli Isäaurinkoisen Neuvostoliitossa. Koska Suomen suurin ongelma, eli kuudenkymmenen väkivaltaistaisen, rikollisen, natsin järjestö on saatu hajoitettua, hyvä niin koska siihenhän kuuluivat kaikki suomen puskaraiskaajat ja ryöstömurhaajat.
Vihreä liitto jonka perustannut ss-kenraali vuonna 1980 saksassa.En huutelisi mistään natseista jos olisin vihreän liiton kannattaja tai jäsen.
Jimistä Mannerheim ristinritari,Minä vaadin.