Vieläkö on villihevosia sekä

Näitä alueen pihakyyliä päätyössään.ovat katalia ja kamalia juoruilu ja paskan puhuminen .em. suu pestävä mäntysuovalla et haju poistuu
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jäikö lääke ottamatta?Sekava alku

Äänestä

Keuruun pihakyylät ja juorunjakajat ovat pääsääntöisesti vähemmän koulutettuja SDP 1940 luvulla syntyneitä sairaseläkeläisiä.ja ylikateellisia kitisijöitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikkuLinnutLaulaa kirjoitti:

Näitä alueen pihakyyliä päätyössään.ovat katalia ja kamalia juoruilu ja paskan puhuminen .em. suu pestävä mäntysuovalla et haju poistuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu