Kertokaapa kuinka

moni on päätynyt kaivattunsa kanssa yhteen tältä palstalta?
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ne yhteen päässeet ei ole enää palstalla.

Äänestä

Uskallan väittää. Että jos me päädymme yhteen, tilanteesi paranisi. Omasta en tiedä, mutta vois kokeilla.
En myöskään ole ikuisesti vain täällä virtuaalissa, haluan ihan oikean suhteen joskus, jonkun kanssa. Muuten tilanteeni vain pahenee ja päädyn päihteidenkäyttäjäksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taasunissaosakaksi kirjoitti:

moni on päätynyt kaivattunsa kanssa yhteen tältä palstalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu