Jo 6 aikaan.. Nukutko ollenkaa sekopää ämmä?
Taas se alko
Otaperuukkipois
1390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
nukun monta kertaa päivässä ja yössä ;o)
ihan vaan huvikses löytää jotain muutakin elämääs kun toisten kyttääminen.
Oleks varma että se sun vakkari kyttäämisesi kohde on täällä?
kyllä täällä aina joku on, sinäkin olet ;o))
No kuuleppa, kun työ vie tämän huvituksen luota pois :(. En mie ehi iltasinkaa istuskelemaan, ko miul on velvote taloani kohtaan ;o).
ja tämä asia harmittaa sinua? ;)
No ei, päinvastoin, olen hyvin iloinen menetetyn vapaa-ajan haaskaamisesta työhöni ;o).
tota vois kokeilla ;)
Vaikka tämä perustuisikin tositapahtumiin niin tässä voitte huomata kuinka palstalla tartutaan kaikkeen. Teksti joka ei sinällään paljasta mitään tai mitä on tapahtunut niin siihen tartutaan kuin kalat koukkuyn. Herätys! Miksi hukkaatte kallista aikaanne? Tämä on kuin pallomeri, kaikki haluu leikkiä mutta kukaan ei tajua hukkuvansa :DDDD
Jos vieroitusoireet ovat influenssan kaltaisia, ne kyllä kestää. Minähän kärsin moisista oireista joka kolmas viikko.
Joku kaunis päivä sinä joudut sanomaan ääneen sanat "mitä pahaa olen elämässäni tehnyt, kun näin minulle tapahtuu!". Silloin mieti ihan vaikka vain tätä tekemääsi aloitustasi. Tajua, että voi olla yksi jos toinenkin johon sattuu niin pirusti elämän epäoikeudenmukaisuus ja vielä kaltaisesi sydämetön paskiainen tekee kiusaa sillä!
https://youtu.be/kglw8cdvRCs
Ihan oikein sille ämmälle, sääli on sairautta, minulle ei vaihdevuosista ja maniasta kärsivät mielenvikaset juoppo ämmät vittuile se on yks asia mikä on varma ja kyllä täällä elämä potkinu muitakin päähän joten siinä ei paljoa tommi läntiset auta prkl
Siis täälläkö se sulle vittuilee? Mistä tiedät että on juuri tuo ämmä? Tokihan meillä kaikilla on joskus vaikeaa mutta se että täällä joku vittuilee ja sen vielä omii kertoo sen omantunnon tuskasta mitä tuli tehtyä? Kipuilet turhaan jos ei todellisessa elämässä ole yhteyttä tuo ämmä ottanut sinuun.
Minua aina huvittaa tuo "MULLE ei sellaiset ja sellaiset vittuile", ikään kuin sanoja olisi jotenkin ihmisenä parempi kuin muut jq juuri hänen korkeudelleen ei vittuilla :D Johan tosta sun aloituksesta ja sen jatkoistkin voisi väsätä samanlaisen "MULLE ei suoli24:lla ihmisiä vainoharhaisena kyttäävät herjauksia levittävät mielipuolet vittuile".