Irti EU:sta!!

Krriitkko

EU on kieltämässä takaapäin panemisen, varma tieto!!!

6

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • FaktaHommaa

      Samaa olen kuullut. Lisäksi on tulossa lisäsäädös,joka kieltää alle 15 cm:n kullilla panemisen kokonaan,

    • KA_Pusta

      Käteenveto ja sormettaminen kielletään myös. Anaaliyhdyntää ei kielletä koska se kuuluu olennaisena osana Eurooppaa valloittavan kumivene porukan kulttuuriin.

      • aaasi

        Lampaat ja aasit sekä vuohet tulevat sallituiksi.


    • EUkkoseni

      Kannattaa ottaa toinen EUkko

    • pakoteidentekijä

      se on hyvä asia ..Hallituskin pohtii josta on tehty lakialoite .
      EU on vain ja ainoastaan kaikkien teidän parhaaksi aloitteita tekevä organisaatio.miettikääpä sitä mitä seksi asetuksia ja pykäliä luoneet unionin alueelle
      <<no suomi jos voisi se laittaisi sexiveron ja kiimaisimmatkin urokset ja naaraat maksaisivat nautinnoistaan yhteiskunnan yhteiseen kirstuun ja näin saataisiin taas lisää kumivene porukaa maksamaan veroa... on se vaan totta panemalla suomi nousuun lamasta.. se laivojen rakentelu on näpertelyä kuunon panohommiin verrattuna. siin on vain naisetkin tiellä kun oikein kunnolla kaksi 130 kg urosta niillä 15 cm jortikoilla toisiaan seivästää ja paska turskuu ihanasti silmiin räiskyen.

    • kohtaihokintummuu

      Oli kielto mikä hyvänsä niin koskaan en ole myynyt niin paljon kumiveneitä kuin tänä syksynä. Taitaa olla invaasio tulossa.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4899
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      192
      3840
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      188
      3611
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      78
      3279
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2979
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      2004
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1961
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      185
      1833
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1696
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      43
      1405
    Aihe