Mikä on Terhi Kiemungin koulutus?

Ja onko odin johtaja poikansa käynyt armeijaa?

Ovatko lappilaisia, kun nimi, rumuus, lyhyys ja tyhmyys viittaa sinnepäin?
5365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä siellä nyrkin ja hellan välissä oppii.

Äänestä

Älä nyt hulluja kysele! Persujen mielestä kaikki koulutus vain tyhmentää.

Äänestä

Kaunis Terhi Kiemunki on - niin kuin intomielisenä persuna KOEN - akateeminen, ja vähintään tohtorin tutkinnon suorittanut älykkö.

Aiheeseen liittymättömänä kommenttina IHAN VAAN YLEISELLÄ TASOLLA totean, että äpärälapset eivät yleensä suorita asepalvelusta.

Äänestä
  • Rinkirunkataanko lisää? Ihan vaan muina tossavaisina, eloina ja jalosina.

    Vituttaako olla persereikä-uuvatti?

    Äänestä

Kauheaa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olensuamelainen kirjoitti:

Ja onko odin johtaja poikansa käynyt armeijaa?

Ovatko lappilaisia, kun nimi, rumuus, lyhyys ja tyhmyys viittaa sinnepäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu